Noarootsi kohvikutepäev: Aulepas püüdsid Otsapoisid külastajaid võrku

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Otsa talu suvekohviku köök Aulepas. Foto: Urmas Lauri

Laupäeval muutusid Noarootsi koduhoovid kohvikuteks viies külas: Sutlepas, Aulepas, Pürksis, Paslepas ja Väike-Einbis. Aulepa Otsa talus on suviti kohvik nädalavahetustel, kuid eile oli söögikoht koos kord aastas avatud kodukohvikutega samas reas.

Kui Lääne Elu Aulape risti jõudis, olid huvilised kõik kohvikutepäeva tutvustavad voldikud juba kaasa haaranud. Aga õnneks olid korraldajad asjaajamise nüüdisaegselt korraldanud ning kõik söögikohad kenasti veebikaardile üles seadnud.

Mõnisada meetrit Aulepa ristist Nõva poole oli teeäär autosid täis. Lääne-Nigula vallavolikogu liige Ülle Heinleht oli oma auto teistega samasse ritta seadnud. Heinleht olevat tiiru juba poolsaarel kohvikis teinud. Rahvast on oi kui palju, nentis Heinleht ja sättis end enne kojusõitu viimase söögikohaga tutvuma.

Otsa talu terrass oli rahvast täis. Sabas oli hetkel vaid paar inimest.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
Zanders
5 aastat tagasi

Ajakirjanik suht joogine kui artikli kirjutas?