29

Läänemaa tasuta bussisõit osutus tühjaks lubaduseks

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Kuigi pühapäevast peaks Läänemaa piires saama tasuta sõita, jääb osa kohalikke liine tasulisteks.

Pühapäevast peavad läänlased hoolega vaatama, mis värvi bussi nad istuvad. Kui buss on roheline ja sellele on joonistatud pärnaõied, tuleb Läänemaal sõidu eest maksta. Pärnaõitega bussid sõidavad Lõuna-Läänemaa vahet ja neid liine korraldab Pärnumaa ühistranspordikeskus. Pärnumaal tasuta bussisõitu ei tule ja nii tuleb Pärnumaa bussides pileti eest maksta ka juhul, kui sõidetakse Läänemaa piires.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kodanik reisija
Kodanik reisija

Harra Jogisoo koos YTK. noukogu liikmega. Laane-Nigula vallast on suured valetajad. Lubati yhistranspordi logistikut Laanemaale, liinivorku hankelepingus kokkulepitud kujul ja mahus. Mis on tegelikust suuresti erinev. Kes vastutab tekitatud segaduse eest?

kuglimugli
kuglimugli

Sellise jama eest tuleks Simsonil tagasi astuda, miks ei saanud teha terves vabariigis tasuta ja jätta samad bussiliinid alles, mitte ei mõista.Inimesed on ikka väga pahased ja segaduses.Kõigil pole netti, et vaata peatus.ee, paljud vanainimesed ei oska valideerida, bussijuht tõmbab ise läbi, kuid – õpetama peaks. See ikka täiesti uus asi.

Sussi Sass
Sussi Sass

Meie asume ikka siinpool Kasari jõge, sa rumaluke .

Mati Põdra
Mati Põdra

Järgmine vihaõhutaja Lääne Elust. Pange siis oma tasuta liinid käima, kui soovi on. Ja teine kord tasuks mõnedel poliitikutel ka enne mõelda, kui nad oma noka lahti teevad. Suure ringi küsimus – kes see oli, kes ütles kunagi välja, et sealpool Kasari jõge on vaesed ja rumalad inimesed?

Men
Men

Kullamaa , Liivi ,Koluvere rahvas kuuluks ka nagu Läänemaa alla aga kus on tasuta liinid ?

Ats
Ats

Busside värvusest sõltuv tasuta sõit on ka LE poolt vale, linna bussitki on varsti rohelised

friedrich
friedrich

Paistab, et Haapsalu linnaliine harvendatakse päris palju

Hook
Hook

Tasuta või tasuga,vahet pole, aga istekohti on selles uues rohelises bussis küll vähem .Eks ole sügisel näha palju sinna rahvast mahub,kui lapsed ka koolis jälle käima hakkavad.

taburett
taburett

Kui istekohti napib, siis peaks seal muud ruumi rohkem jaguma. Ma võtan siis oma tabureti ühes. Egas nad selle eest ometi lisaraha sisse kasseeri.

Kikerikii
Kikerikii

“Kui buss on roheline ja sellele on joonistatud pärnaõied… ” , “Helerohelised pärnaõiteta bussid… “. No küll tehakse asjad ikka keeruliseks, meenub lugu, kuidas Švejk jättis meelde oma püssinumbri.

süda paha
süda paha

mitte roheline, vaid heleroheline, sest tumeroheline on prügiauto, mille küljepeal on kiri, et seal kus teised näevad lõppu, näeme meie uue algust. Sellepärast kommenteerija marel ongi süda paha.

mare
mare

Süda läks pahaks!

wpDiscuz