Kanepi jõudis Roomas kindla võiduga teise ringi

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Kaia Kanepi Brisbane'i turniiri veerandfinaalis. Foto: ekraanitõmmis videoülekandest
Kaia Kanepi tänavu Brisbane’i turniiri veerandfinaalis. Foto: ekraanitõmmis videoülekandest

Haapsalu tennisist Kaia Kanepi sai Rooma WTA turniiri avaringis kindlalt jagu Itaalia mängijast Camilla Rosatellost 6:1, 6:2.

Kanepi (WTA 59.) alustas mängu vastase servigeimi murdmisega ja võitis avaseti kindlalt 6:1. Ainus muretsemapanev hetk mängus oli teise seti algus, kui vabapääsmega turniirile pääsenud Rosatello (WTA 270.) murdis omakorda Kanepi servi ja läks geimidega 2:0 ette. Järgmised kuus geimi võitis aga Kanepi kindlalt ja jõudis 32 parema sekka.

Teises ringis mängib ta ameeriklase Sloane Stephensi (WTA 10.) või slovakk Barbora Strycovaga (WTA 25.).

Põhiturniirile pääsemiseks pidi Kanepi läbima kvalifikatsiooniturniiri, kus ta avaringis alistas 19-aastase ameeriklase Sofia Kenini (WTA 90.) 2:6, 6:2, 6:2 ja teises ringis Tšehhi esindaja Katerina Siniakova (WTA 51.) 6:3, 3:6, 6:3.