0

Mandri ja Muhumaa vahelise silla teema lükati aastaks uuringutele

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Saaremaa sild. Joonis: Ramboll
Saaremaa sild. Joonis: Ramboll

Vabariigi valitsuskabineti otsuse kohaselt koostab majandus- ja kommunikatsiooniministeerium järgmise aasta märtsiks mandri ja Muhumaa vahelise püsiühenduse ehitus- ja hooldemaksumuse analüüsi ning ajakohastatud sotsiaalmajandusliku mõjuhinnangu, kirjutas Saaremaa päevaleht Saarte Hääl.

Selle tõdemuseni jõuti eelmisel neljapäeval, kui kabinetiistungil kuulati ära majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ülevaade Muhu ja mandri vahele püsiühenduse rajamise senistest arendustegevustest.

”Esimeseks sammuks on see väga positiivne, et valitsus asjaga edasimineku julge otsuse tegi,” tõdes OÜ Saarte Sillad üks eestvedajatest Raivo Hein. Samas märkis ta, et aasta on sellise uuringu tegemise jaoks raha ja aja raiskamine. ”Pool aastat oleks olnud maksimum, et see töö ära teha,” arvas ta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz