Korvpallikool üllatas Nõva võistkonda

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Läänemaa korvpallimeistrivõistlused. Foto Tiit Treimann

Korvpalli Läänemaa meistrivõistluste teise vooru maiuspala oli liidrite Korvpallikooli ja Nõva Kalasaba mäng.

Paremini said ennast käima nõvakad – mõne minutiga juhiti 7:2. Hiljem mäng tasakaalustus ja kompromissitu võitlus kestis III veerandaja lõpuni. Äkitselt unustasid Nõva poisid korvpallimängu ära ja Korvpallikool juhtis 4 minutit enne lõppu juba turvaliselt 20 punktiga. Siis toimus mängus taas pööre – Korvpallikool ei osanud enam korvpalli mängida ja 40 sekundit enne lõpuvilet oli seis 84:81 Korvpallikoolile. Lõpus käis pall käest kätte, võiduvõimalusi oli mõlemal, aga õnn soosis seekord Korvpallikooli.

Korvpallikool – Kalasaba\Nõva 86:81

Korvpallikool – Robert Lilleõis 22 p, 11 lauapalli.