12

Fotogalerii: talv jõudis tagasi Läänemaale

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Kui mujal Eestis on viimastel päevadel kohati päris korralikku lund sadanud, siis Läänemaal paistis kevad püsivat. Kui täna öösel algas lumesadu, mis hommikuks oli kogu maastiku muutnud taas talviseks piltpostkaardiks. Lund ja lörtsi võib kohati sadada ka homme-ülehomme, teavitab ilmateenistus.

lumi_lihavotted 1 lumi_lihavotted 2 lumi_lihavotted 3 lumi_lihavotted 4 lumi_lihavotted 5 lumi_lihavotted 6 lumi_lihavotted 7 lumi_lihavotted 8

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
lihtsalt
lihtsalt

kena vaatepilt ,puhas ja valge.

pole
pole

Et aprilli keskpaigas lumi maas, on meie laiuskraadil täiesti normaalne. Vahepeal mõned soojemad päevad tekitasid aga tänasest nüüd uudise.

Toivo
Toivo

See lumi on õhtuks sulanud,mida siin ohkida.

Kaitseliidu+päälik
Kaitseliidu+päälik

Lagunenud teed ja tänawad on lume all…

Oliver
Oliver

Kas ei ole julgust oma nime all esineda ja, mis “päälikuga” on tegu ?

Toivo
Toivo

Täiesti nõus Sinuga. Tegelikult ootaks küll seda,et LE kommentaarium käib kas läbi FB või id kaardi. Igasugune umbisikuline ülbitsemine jääks ära, mida keegi kustutada ei jõua.

ah,et
ah,et

pealkiri ei ole ,,koreektne,,-ehk võiks siis olla KORREKTNE. aga muidu on kenad, valged vaated ja igal maja trepikojal võiks üks korralik lumelabidas olla, et kes esimesena õue astub teeks ka trepiesise puhtaks,ärge kartke, ei võta tükki küljest. Kena kevade jätku.

lumelabidas
lumelabidas

mina LOOJA tööd hävitama ei hakka- kui päike võtab nõuks see sulatada, siis nii ka saagu.

Jaakna
Jaakna

Ei ole koreektne pealkiri, terve Läänemaa ei ole lumi all, meil Jaaknas täitsa kevad 🙂

tallinalne
tallinalne

Haapsalu on suuur küla,ja haapsalu elanikud on küla elanikud .arvestage sellele et hooldajad te olete ise,labidad ja pihku ja tööle,laiskkvorstid

Kalle
Kalle

Kas prussakatel igav?

Tiina
Tiina

Ja Linnahooldus OÜ alles magab…..

wpDiscuz