15

Rohukülas tabati joobes politseinik

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Leiger rohuküla

Rohuküla sadam. Foto Urmas Lauri

Pühapäeva õhtul isikliku sõiduki roolis Rohuküla sadamas parvlaevajärjekorras seisnud vanempiirivalvuril tuvastati joove.

Pühapäeval, 12. märtsil kella 18 ajal anti häirekeskusele kahel korral teada kahtlase sõidumaneeriga juhist Läänemaal Rohuküla sadamas. Politsei tuvastas kirjeldusele vastava sõiduki Hiiumaale suunduva praami järjekorrast.

Järjekorras seisnud sõiduauto Volkswagen juhi kohal istus 50-aastane mees. Peale tema sõidukis rohkem inimesi ei olnud. Kontrollimisel tuvastati mehel joove ja selgus, et tegemist oli Kärdla politseijaoskonnas töötava vanempiirivalvuriga, kes ei täitnud sel hetkel teenistusülesandeid ja kasutas isiklikku sõiduautot.

Lääne prefekt Kaido Kõplase sõnul on tegemist väga tõsise juhtumiga ja ta on teinud mehele ettepaneku ametist lahkumiseks.

„See, et inimene võtab vastu teadlikult otsuse ja istub peale alkoholi tarvitamist sõidukirooli, on vastutustundetu ja lubamatu. See, et selle teo on toime pannud organisatsiooni liige, mille üks prioriteetidest on liiklusohutuse suurendamine, viitab, et tema väärtused ja hoiakud ei ole sobivad töötamaks politseis,“ ütles Kõplas.

Võimaliku joobes juhtimise kontrollimiseks alustatakse distsiplinaarmenetlust, mille peamine eesmärk on leida tõendid selle kohta, kas mees juhtis sõidukit või mitte. Menetlust viib läbi sisekontrollibüroo.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Hardi
Hardi

Laura! On sul lapsi? Õpetajana oled “sobiv” küll……Õudus missugune.

Laura
Laura

Ennem tytar lits kui poeg ment…

Kybe+and+Pook
Kybe+and+Pook

Piirivalvurid on politseiameti all tööl…

Sass
Sass

Miks politseinike nimesi ei avaldata? Kuidagi väga valikuliselt käib see asi siin.

Kübe
Kübe

Pooled politzaid on alkosõbrad aga mitte minu ja poogi millegipärast. Aga pole hullu, suvel kohtume raudteejaama pargis!

Kübele
Kübele

Järelikult on sul vaja veel endaga tööd teha ja küll siis ka sõbrakutseid tulema hakkab, aga sa pead südamega kuulama, et tunda ära see õige…õige sõber.

Sõprus ei küsi
“Kas oled mu sõber?”, –
ta tuleb su karguks,
kui su ihu on nõder.
Ta ei küsi, kui pruut
“Kas olen sul ainus?”. –
ta toob pudeli veini
ja toetab su vaimu.
Sõprus iial ei küsi,
kes noorem, kes vanem:
ta on nagu vein –
mida vanem, seda parem.

Kübe, nina püsti, ära heida meelt.

Andrus
Andrus

Väägade ilus luuletus, võttis meele härdaks ja kohe pisara silma.
Olen alati imetlenud tänapäeva hullumeelses maailmas politseinikele kehtestatud nõudeid nende ülikoormust, neile selle kõige eest pakutavat närust tasu jne.
Need on tõelised kangelased kes praegu politseis töötavad.
Ise ei ole politseiga seotud!

juss
juss

Võimaliku joobes juhtimise kontrollimiseks alustatakse distsiplinaarmenetlust, mille peamine eesmärk on leida tõendid selle kohta, kas mees juhtis sõidukit või mitte. Menetlust viib läbi sisekontrollibüroo.

Enamik mehi on töllid ja ei julge vastutust võtta! Näis, kuidas hiidlastega on.

Kybe+and+Pook
Kybe+and+Pook

Vaata mis välja tuleb…
Tee minu sōnade mitte minu tegude järele kehtib ka mendis?

Ats
Ats

Lukk passis seal pikali pilt taskus ja eit kõrval ulgus. Munni kari kes täispeaga sõidavad.

456
456

Kunagi politseinik Luki tütar tegi avarii, juhendas teda kõrvalt tema isa. Kes oli old joobes. Maha vaikisid töökaaslased sellise apsu. Pole ullu. Elu läheb edasi.

123
123

Eksimine on inimlik, ka politsei eksib.

wpDiscuz