17

Rannarootsi keskuses avab uksed Jyski kauplus

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

jysk

Haapsalu Rannarootsi keskuses avab kevadel uksed rahvusvaheliselt tuntud kodukaupade keti Jysk kauplus, tuues Läänemaale Taani sisustuskvaliteedi. Jyski kauplus hakkab keskuses tegutsema 1100 ruutmeetril, millele lisandub 300 ruutmeetrit suveala. Klientide teenindamiseks luuakse 10 uut töökohta.

Rannarootsi keskuse juhataja Kätlin Sasse sõnul toob Jyski lisandumine kaasa uute külastajate huvi seoses laienenud kaubavalikuga, mida varasemalt pole Läänemaal pakutud ning koos uue poega muutub Rannarootsi keskuse sise osa, kus osad kauplused kolivad uutesse ruumidesse.

“Oleme Jyski otsuse üle Rannarootsi keskuses kauplus avada väga rõõmsad, sest võrreldava valiku ja kvaliteediga kodukaupade poodi piirkonnas seni ei olnud,” ütles Sasse. “Koos Jyski saabumisega anname tervele keskusele värske ilme, et pakkuda oma klientidele veelgi paremat ja mitmekülgsemat teenust,” sõnas Sasse.

Taanist alguse saanud Jyski on üks maalima kiiremini kasvavatest jaemüügipoekettidest. Jysk pakub laia valikut kodukaupu, aidates sisustada kõiki eluruume esikust vannitoani. Rannarootsi keskuse Jysk on keti üheksas kauplus Eestis.

Jyski Baltimaade ja Valgevene piirkonna tegevjuht Dace Zundure märkis, et kasvamise Eestis võimaldab klientide lojaalsus ning ettevõtte Skandinaavia juured.

“Jyski arengu südames on meie kliendid ja töötajad. Olen rõõmus ja põnevil võimalusest tuua Jysk Rannarootsi keskuse klientideni ja pakkuda neile laia valikut kodukaupu. Ootan uue Jyski kaupluse avamist väga,” lausus Zundure.

Rannarootsi keskuse eesmärk on pakkuda külastajatele mitmekülgset valikut kaupadest ja teenustest, kattes kõik olulisemad toodete ja teenuste kategooriad. Võimalus sooritada kõik ostud ühest kohast on mugav ning säästab aega. Rentnike valiku puhul on silmas peetud nõudluse olemasolu, müüdavate kaupade kindlat kvaliteeti, kaubamärkide tuntust ja vastavust siinse tarbijaskonna ootustele ning optimaalset hinnataset. Rannarootsi keskuse suurim rentnik on Selver. Rannarootsi keskus avati 2010. aastal.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Täna avati
Täna avati

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/jysk-avas-sisustuspoe-haapsalu-uues-kaubanduskeskuses?id=78104904

ps: Jysk eesotsas peaks minuteada eestis olema Haapsalu oma tüdruk 🙂

Monsa
Monsa

Kas keegi teab täpsest kuupäevast ka midagi millal see avamine on Uuemöisas?

käib kah.
käib kah.

Osa mööblit on jyskis küll sellised,et osta ei soovita õhukesest saepuruplaadist tehtud ja no varsti laguneb ära. Sai hädaga soetatud kunagi paar kappi sealt ja no alla igausguarvetsust minu silmis. Aga muidugi kui vaja ja raha napib peab ju midagi soetama.

Naine
Naine

Tore! Jyskis on hinnad soodsad ja valik suurem/parem kui näiteks koduextras! Väga lahe!!!

Vetevana
Vetevana

Mõne korra seal pooltühjas Rannarootsis käinud ning pole milleski ilma jäänud, veebipoes kõik tarvilik olemas.

wanduudree
wanduudree

See rannarootsi keskus on väga halvasti juhitud. Pooled pinnad on tühjad sest äri ei lähe seal ja rendi hinnad pidavat jaburalt kõrged olema.

rõõmustaja
rõõmustaja

home4you on kallis kaubakett, JYSK ikkagi odavam. Olen rõõmus. I.L.U võiks ka tulla, siis poleks Tallinnas vaja suurt käia.

ja ja
ja ja

mäletate mis suur protest oli rannarootsikeskuse vastu ?
Ja mis selles nüüd halba on,et see ehitati ? Mõtlemiskoht järgmiste protestijatele…..

Invaliid
Invaliid

Rohkem,ikka rohkem hiinlaste sodi…

Mari
Mari

Kus on Rug mööblipood kusagil Tööstuse tänaval?Kas seal on
kodumaised kaubad?Keegi ei reklaami.Kas on körged hinnad?
Loomulikult tore,et meil nüüd
Jyski kauplus on.Täitsa normaalsed
hinnad.

Ikka Rug, Rug.
Ikka Rug, Rug.

Rug on Tööstuse tänaval. Väga lai kaubavalik. Viisakad ja toredad müüjad. Hinnavalik väga lai. Külasta kindlasti.

wpDiscuz