Pärnus sai naine kakluse lahendamise käigus politseikoeralt naksata

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Politseilogo
Täna öösel toimus Pärnu kesklinnas ööklubi ees kaklus, mille lahendamisel kasutas politsei teenistuskoera. Juhtunu käigus sai kergelt vigastada kakluse juures olnud naisterahvas.

14. jaanuaril öösel kella 2.30 ajal märkasid Pärnus patrullinud politseinikud, et Vee tänaval ööklubi ees on kaklus. Kokku oli sõiduteel viis-kuus inimest, neist kaks meest rüselesid ja peksid üksteist. Toimuvat märganud kaks politseinikku asusid kaklust lahutama ning kolmas patrulli liige julgestas olukorda teenistuskoeraga.

Koerajuht hoidis teenistuskoera kaelarihmast ning koer reageeris agressiivselt käituva mehe suunal. Ühel hetkel libises kaelarihm koeral üle pea ning ta hakkas liikuma kakleja suunas. Samal ajal astus mehe ja koera vahele kakluse juures olnud naine ning teenistuskoer naksas teda jalast.

Keelava käskluse saanud koer peatus seejärel ning koerajuht viis koera eemale. Kuna mõne minuti pärast hakkas naise põlveõndlast verd immitsema, vaadati ta üle meedikute poolt. Meedikud soovitasid tal teha teetanuse süsti, kuid muud esmaabi naine ei vajanud. Politseinikud selgitasid sündmuskohal naisterahvale ka tema õigust pöörduda soovi korral ametliku kaebusega politsei poole.

Pärnu politseijaoskonna juht Andres Sinimeri palub viga saanud naise ees vabandust. „Kuigi hammustus ei olnud tõsine, peab politsei olukordi lahendades tagama kõrvalseisjate ohutuse ning juhtunu on äärmiselt kahetsusväärne. Kindlasti hindame sündmuste käiku turvataktikaliselt ning kontrollime üle teenistuskoerte varustuse, et vältida sarnase juhtumi kordumist tulevikus,“ ütles ta.

Meedikud vaatasid sündmuskohal üle ka mõlemad kakelnud mehed ning nemad viidi pärast seda politseijaoskonda. Kaklejateks olid 19- ja 32-aastane mees, mõlemad olid alkoholijoobes. Samuti tuvastas politsei ühel mehel narkootikumide tarvitamise tunnused. Kakluse asjaolude uurimiseks alustas politsei kriminaalmenetlust avaliku korra raske rikkumise kohta.

7 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Jaan
5 aastat tagasi

See naine on narkari armuke või joodiku mehe naine, kes läksid omavahel tülli ühe mingisuguse allakäinud naise pärast.
Blondiin, ära topi oma nina kaklevate joodikute vahele, selleks on olemas politsei.
Tubli koer, kes näitas koha kätte ebakainele naisterahvale.

Eduard
5 aastat tagasi

See oli üks blond kalakombinaadist

K
5 aastat tagasi

Kas see naine oli Lihulast?

.
5 aastat tagasi

Noo näete Matsalu rahvas mis Teid Pärnus ootab !

teadja
5 aastat tagasi

Kummaline soovitus.Kui kannatanu on saanud moraalset vôi fyysilist kahju,oleks targem põõrduda tsiviilhagiga kohtusse.Politsei ise küll ei hakka talle kahjutasu maksma.

joss
5 aastat tagasi

Mis uudis see ka on, et koer inimest hammustas. Uudis oleks see, kui inimene hammustas koera.

Margarita
5 aastat tagasi

Oi meid naisi aina nüpeldatakse. Politsei kiusab , peksab meid. Meie väärkohtleme lapsi, ripsutame tiiba ja exid on kõiges süüdi.Elagu neljanda ringi naised))