18

Haapsalu Rimile tehti pommiähvardus

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Rimi pommiähvardus

Politsei otsis Rimi läbi, ei leidnud midagi kahtlast ja inimesed lubati poodi tagasi. Foto: Arvo Tarmula

Täna kella 16.15 paiku sai politsei teate, et Haapsalu Rimile tehti pommiähvardus.

Haapsalu politseijaoskonna patrullitalituse juht Meelis Laurmann ütles Lääne Elule, et hoone piirati ümber, Rimi poest evakueeriti kõik inimesed ja pood otsiti läbi. "Mitte midagi kahtlast ei leitud. Inimesed lubati poodi tagasi," ütles ta kella 17.30 paiku.

Lääne prefektuuri pressiesindaja selgitas, et pommiähvardus saadeti e-kirja teel Lääne prefektuuri meiliaadressile.
"Kuna selles ei täpsustatud konkreetset Rimi poodi, kontrolliti ka teisi Lääne piirkonna Rimisid – Pärnus ja Kuressaares, kust samuti midagi kahtlast ei leitud."

Eelmisel nädalal sai politsei Põhja- ja Lõunaprefektuur e-kirja pommiähvardusega Prismale. Kas tegemist võib olla sariähvardajaga, on politsei pressiesindaja teatel vara öelda. "Selle selgitab välja uurimine."

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nojah
nojah

Hiljuti tehti prismadele, nüüd rimid. Järgmised on selverid, siis konsumid? Äkki hoopis harjutavad olukorda, ega seda ei saa ju valju häälega välja öelda-ikka keegi peab süüdi olema. 21 sajandil peaks see siiski olema ka lihtne selgeks teha, aga kummalisel kombel ei leota neid pommidega ähvardajaid, mis juba jätab lahtlase mulje.

heiki
heiki

pähh ümberpiiratud.nägin möödaminnes ainult ühte politseibussi,millel avariituled vilkusid

kuule
kuule

pook, kust linnast pärit oled, Haapsalu on ikka P- iga aga mitte B. Imestama paneb ka see, et juba mitmes rimis üle Eesti ähvardavad ja kinni kedagi selle lolluse eest nabitud.

Kübe
Kübe

Kadedad konkurendid? Maksima ja tarbijate ühisus?

Mv
Mv

MV

Aga igasugu
Aga igasugu

…pätitempe ongi kergem Haapsalus teha. Kuna kahjuks kohtunikud on ametis eluaegselt.siis neil puudub reaalne side tavaeluga ning ka karistused mõistetakse tavaliselt tingimisi. Kuni nende lapsed ise ohvriks ei lange,mis on aja küsimus….

pook
pook

Ime ka kui haabsalu politsei midagi leiaks. Nad ei leia peale helkurite midagi.

ahhh
ahhh

HaaBsalu ?!?!? kas tõesti mu silmad ei peta mind?

Kübe
Kübe

Seesamune, et seal käivad pagulased tihti….

Aivo+Männik
Aivo+Männik

Haapsalus asuv Rimi ja ka Selver on kaks kauplust kuhu on meeldiv minna. Need kauplused on alati puhtad. Kõikide teiste samasse kategooriasse kuuluvate kaupluste kohta seda öelda ei saa. Pommi kohta ei oska midagi kommenteerida.

saag
saag

Samas kaob see meeldiv tunne kohe, kui nendes kauplustes hinnasilte vaadata.

Vist nii.
Vist nii.

Haapsalu Rimile ja pommiähvardus?sinna ei käi inimesigi. Kellele seda pommi vaja panna oli, vist kahele kassapidajale.

Rass
Rass

Huvitav juhtum

wpDiscuz