0

Ameerika autode sõu korraldajat pahandab kange alkoholi müük linnatänaval

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

ABCS Karol Kikkas (arvo tarmula)
Karol Kikkas. Foto: Arvo Tarmula

Ameerika autode sõu korraldajad tahavad piirata festivali ajal Haapsalu peatänava ääres kange alkoholi müümist.

„Meie autoüritusega ei lähe kokku, et peatänava ääres müüakse kanget alkoholi,” ütles autopeo korraldaja Karol Kikkas laupäeval Lääne Elule. „Selle me arutame kindlasti linnavalitsusega läbi ja ma loodan, et järgmisel aastal ei ole linna peal telkides kange alkoholi müüki. Ma vähemalt loodan.”

Kikkas ütles, et tänavusel autopeol häiris teda tõsiasi, et paljud firmad said linnavalitsuselt vahetult enne autode pidu peatänava äärde ajutised kauplemisload.

„Meie polnud sellest teadlikud,” lausus Kikkas ja lisas, et autoüritusel peatänava ääres kanget alkoholi müüa ei tohiks.

„On mitmeid kauplejaid, kes on nädalavahetuseks Haapsallu tulnud. See teeb natuke kurvaks ja see on asi, mida tuleb kindlasti arutada,” ütles Kikkas. „Kauplejaid võiks tänava ääres kindlasti olla, aga nad võiksid tegelda pigem sellise müügiga, mis sobiks üritusega paremini kokku.”

„Haapsalu linnavalitsus väljastas Ameerika autode sõu ajaks loa alkoholiga kaubelda vaid ühele ettevõttele,” ütles linnavalitsuse avalike suhete spetsialist Tõnu Parbus. „Loa taotlenud ettevõte avas ajutise välikohviku Karja tänava purskkaevu juures. Loa saanud välikohvikus müüdi ka karastusjooke ning toitu. Selle ürituse ajaks rohkem ühekordseid müügitaotlusi ei laekunud. Kauplemine kinnistul Lossiplats 1 oli registreeritud majandustegevuse registris, selleks ei pidanud ettevõtja linnalt eraldi luba küsima.”

Kolme päeva jooksul oli Haapsalu Ameerika autode päralt. „Loodan, et Haapsalu inimestele meeldib hea pidu. Kui on asju, mida võiks muuta, võtame neid ettepanekuid kindlasti arvesse ja üritame pidu paremini korraldada,” kinnitas Karol Kikkas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Idee
Idee

Jrg aasta võiks paraadi suunata raudtee tänavatpidi.

12kuud
12kuud

Ma arvan, et öösel, kui kõik joogised juba on, võiks vanalinna ringil maha pidada ameerika autode drifti võistluse. Igati äge oleks seda vaadata!

Urms
Urms

Politsei ei tuvastanud ühtegi ebakaines olekus liiklejat. Vot see on näide teistele üritustele? Nii et juua võib veel täiega.

KõrgemaleKaugemaleKõrri
KõrgemaleKaugemaleKõrri

Vot selline vaatenurk mulle meeldib.

Dmitri
Dmitri

Mjekaanik utles 500 evro, join mina aptekas maha

Andrus Värnik
Andrus Värnik

Hea pidu oli. Odastasin paar neidu ka lokaalis aptjek.

juss
juss

identiteedivargus on seadusega karistatav!

Abdul Ahmed Khalid Sultan
Abdul Ahmed Khalid Sultan

Mul on mustmiljoon america car. Where on see festival?

Aadu Must
Aadu Must

Külastasin samuti üritust enda chevrolette tõllaga ning jäin väga rahule. Alustasin trimpamist lossipargist ja ega enam ringist edasi ei jõudnudki. Alkohol võttis minust kõik, soovitan samuti alkohol ära keelata üldse.

Edu korraldajatele!

Channikov
Channikov

Ma Armastan Soome Rahvast, Jää Vabaks Eesti Meri

Jürgen Klopp
Jürgen Klopp

Kas Ragnar Klavan on peakorraldaja?

Chan
Chan

soovin kantiteerida

wpDiscuz