3

Elron kutsub avastama põnevaid Eestimaa paiku

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

TRANSPORT
 
Elron alustas kampaaniaga ,,Järgmine peatus”, et kutsuda inimesi rongiga Eestimaad avastama. Koostöös omavalitsuste ja ettevõtjatega tutvustatakse kohalikke vaatamisväärsusi, kohapeal ootavad rongisõitjaid eripakkumised. Igal nädalal kuni suve lõpuni on sihtpunktiks üks Eestimaa rongipeatus, esimeseks peatuseks on Paldiski.
 
,,Kutsume eestimaalasi minipuhkusele mõnda toredasse Eestimaa paika selle koha ajalugu, vaatamisväärsusi ja loodust imetlema. Infot ja inspiratsiooni selleks pakume iga sihtkoha kohta oma kodulehel.“ ütles Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Mai Vahtrik. ,,Ühtlasi kutsume inimesi sõitma Eestimaad avastama rongiga, mis on üks keskkonnasäästlikumaid transpordivahendeid.”
 
,,Järgmine peatus: Paldiski”
 
27. juunist 3. juulini kutsub Elron rongiga Paldiskisse. Paldiski on Põhja-Eesti põnevaim sadamalinn, mis on parajas kauguses, et nautida kogu Pakri poolsaare imelist loodust, matkata piki võimsat pankrannikut, uurida Peetri kindlust, külastada Eesti kõrgeimat Pakri tuletorni ja Amandus Adamsoni muuseumit. Vaid lühikese paadisõidu kaugusel Paldiskist on saladuslikud Pakri saared.
 
Nädala jooksul saab rongipileti või Elroni Sõidukaardi ettenäitamisel külastada 50% soodsamalt Pakri tuletorni ning kujur Amandus Adamsoni muuseumi. Tavernis Peetri Toll saab põhiroa ostmisel kohvi tasuta.
 
„Meil on heameel, et Elron viib selliseid kampaaniaid läbi. Paldiski linn on täis põnevaid kohti ja lugusid ning kindlasti tasub kampaania raames pakutavaid võimalusi kasutada,“ ütles Paldiski Ettevõtjate Liidu tegevjuht Jaanus Saat. „Paldiski Ettevõtjate Liidu üks eesmärk on Paldiski parimate võimaluste tutvustamine ja antud koostöö Elroniga, aitab sellele kindlasti kaasa.“
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
tallinlane
tallinlane

REIN HAAPSALUS ronge ei käii juu,kui slle jaama esise rongi käivitad siis on nagu maa alune rong,nagu põllumasin mis paldiskisse läheb

Arvos
Arvos

,,Ühtlasi kutsume inimesi sõitma Eestimaad avastama rongiga, mis on üks keskkonnasäästlikumaid transpordivahendeid.”

Just nimelt! Ronge teil aga liinil pole. Sõeluvad väikesed trammid usinalt edasi-tagasi. Sellegipoolest jääb sõelumisest tihti väheks, rahvas ei mahu ikka ära. Ühe korraliku rongi asemel käib neli trammi. Keskkonnasäästlikkus missugune!

Rein
Rein

Aitäh teavitamast, Lääne Elu!
Kas soodukat saab ka Haapsalust sõites ja Keilas ümber istudes?

wpDiscuz