lehte.ilves@gmail.com

Österby jäärajasõit

Österby jäärajasõit tänavu 17. jaanuaril. KAIDO SAUL

Tänavune jäärajasari sai pärast teist etappi ootamatu lõpu. Korraldajail oli kavandatud 6etapiline sari, aga ilmataat ei olnud sellega päri.

Osalejaid oli piisavalt ja läänlastel läks karikavõistluste arvestuses päris hästi: poodiumil oldi kõigis 8 võistlusklassis.

4WD klassis oli Ain Laiverik 3. Esiveos võitis Valmar Gilden, Keven Serbin oli teine. Tagaveoklassis võitis Siim Hiieväli, Jüri Hinsberg oli teine. SU-klassis oli Marko Kukuškin kolmas.

Naiste arvestuses oli Piret Gilden esimene, Cärolyn Soidla kolmas.

J-18-klassis oli Jako Allika kolmas, V-60 võitja oli Valter Puda, Toomas Lemberg oli teine, Väino Tõkke kolmas. 2WD-sport-klassis oli Sander Ilves kolmas.

Eraldi arvestust peeti Läänemaa sissekirjutust omavate inimeste vahel, nende seast selgitati Läänemaa meistrid klasside kaupa.