13

Mulla tänaval läks keset päeva kakluseks

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Politseilogo

Neljapäeval kella 13 paiku lõi 52-aastane mees Haapsalus Mulla tänaval 42-aastast meest, põhjustades talle füüsilist valu.
Lääne politseiprefektuuri pressiesindaja Kaja Grak teatas, et politsei pidas lööja teo toimepanemises kahtlustatavana kinni.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
teine arvamus
teine arvamus

Vastupidi, justnimelt paljastab seose kaklemishimu ja võõravihakommentaatorite vahel.

vanamees
vanamees

Eesti keele õpetaja nende kommentaaride kohta: kaks – ei vasta teemale..

Toobal
Toobal

Õhtul saun. Kes tuleb?

Peeter
Peeter

Sorry, lähen seekord Jaanusega.

aps
aps

Pagulasteemalisi komme lugege läänlasest.

ah!!
ah!!

Mina arvan,et hästi sai paljastatud,miks pagulased siia ei tulegi,sellepärast on kommentaarid kõik kadunud!

Karuott
Karuott

MTÜ Pabulased toimetajad helistasid jälle kuhu vaja…
ELAGU VABA EESTI

xp
xp

Rusikavend võiks rahustuseks linna haljasaladel lehti riisuda.

Meelis Malk
Meelis Malk

Huvitav kuhu kadusid artkli “Haapsalus toimub meeleavaldus massiimmigratsiooni vastu” alt kõik kommentaarid ? Kas ka nemad peeti kinni kui teo toimepanemises kahtlustatavad ? Lugesin just Maalehest Jaan Tammsalu intervjuud ja mulle meeldis sealt üks lõik – ühes piiblitunnis oli üks legendaarne õpetaja küsinud kord leerilastelt, et kes on esimesed kes põlevad väävliga täidetud tulejärves. Ja õige vastus on ARAD INIMESED. Miks me kardame omasid ?

Tom
Tom

Huvitav jah. Midagi ebameeldivat nendes kommentaarides küll polnud, vähemalt eilse seisuga. Järelikult on, mida karta.

???
???

Mulle jääb ka arusaamatuks, kuhu nad kadusid. Täiesti normaalsed kommentaarid, kuigi valdavalt pagulaste vastu. Mitu inimest oli viisakas toonis välja toonud pagulastega tekkinud probleeme Soomes ja Rootsis, kust selgus, et neid on palju rohkem kui avalikult räägitakse. Lääne Elu, ega te äkki üle ei pinguta?

????????
????????

Viimastel andmetel oleme me koos Soome ja Rootsiga Euroopa Liidus. Kas me oleme seadustest üle? Et kõik teised EL riigid võtavad kokkuleppele kohaselt pagulasi vastu, aga meie saadame kõik kuu peale. Naljamehed olete.

Mis
Mis

kuradi seadused ja kokkulepped? On inimkaubandus ja kinnimakstud poliitikud. Rahva arvamust ei taheta kuulda. Ei ole me Soome ja Rootsiga võrdsed paljudes asjades, ei pea ka selles olema.

wpDiscuz