3

Haapsalus süüdati advendituli

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu Lossiplatsil süütas piiskop Tiit Salumäe täna õhtul advendiküünla, millest haapsallased vaatamata tuulisele ilmale laternatega koju advendivalgust viisid.

Haapsalu linnapea Urmas Sukles tõdes, et üks tegus aasta hakkab otsa saama. "Seda küünalt süüdates soovin, et need ärevad ajad, mis õnneks veel ei ole Eestisse jõudnud, siis ei jõuakski," ütles Sukles. 

Tiit Salumäe kutsus üles advendiajal igapäevarutiinist välja tulema. "Ärgem laskem elurutiinil enda üle valitseda, vaid valitsege ise elurutiini üle. Et oleks ka aega märgata inimesi enda ligidal ja kaugemal, sest meie ümber on palju neid, kes ootavad advendiajal meie hoolitsust ja armastust," ütles Salumäe.  

Fotod Arvo Tarmula

Advendiküünla süütamine 1. Tarmula Advendiküünla süütamine 2. Tarmula

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Kaamos | Haapalust

[…] Aga seda siiski vaid mõneks ajaks, sest traditsiooniliselt on ju jõulukuu selline aeg, kus jälle linn valgust ja sündmusi täis ning ka praeguseks on juba vaikselt mõnus sumin sees (vist alates 1. advendist). […]

tere
tere

ilusat Jõuluaega, kallid haapsallased armsas Haapsalus

Vamps
Vamps

Kena advendiaega kõigile Haapsalu elanikele, patriootidele ja fännidele! http://vambalver.wordpress.com/

wpDiscuz