10

Haapsalu uus volikogu esimees on Andreas Rahuvarm

Avatar

Malle-Liisa Raigla

malleliisa@gmail.com

rahuvarm

Tänasel Haapsalu volikogu istungil valiti volikogu uueks esimeheks Andreas Rahuvarm 17 poolt häälega.

Teine kandidaat Tiit Moor sai kolm poolthäält. Kokku hääletas 20 volikogu liiget.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tondile
Tondile

Oskad sa lugeda ka – kandidaate oli kaks. Mis puutub aga teise kandidaadi kohta, siis selle vennikese sõnavõtt volikogu ees oleks võinud olemata olla, see sai talle saatuslikuks. Moor näitas oma väljaütlemistega, et temaga pole kuidagi võimalik arvestada, ta on nõus ükskõik mida või keda lähedastest maha müüma, et vaid endal oleks hea olla. Oma väljaütlemistega näitas Moor oma tegelikku palet. Olen Lunevist mingil määral senini veits lugu pidanud, aga nüüd, kus ta oma erakonnast välja kargaja üles upitada püüdis, siis minu arusaamist mööda pole ka Lunev õige mees.

Tont.
Tont.

Imelikud inimesed- keegi ei sobi. Kuna kandidaate rohkem polnud ja hr. Rahuvarm sai tugeva toetuse,siis on igasugu sõimajatel järgmistel valimistel võimalus ise kandideerida.

p
p

kõik võivad alati suu lahti teha. kas tavaliige on teibiga?

lihtne
lihtne

ju siis oli vaja inimest,kes ei julge õigel ajal suud lahti teha.

Valdo
Valdo

Mõistus võitis. Virisejad võiks proovida vaikida, huvitav kas õnnestub? Soovin Andreas edu.

ikka
ikka

võitis, nüüd saame viiekeelset volikogu istungit näha ja jõuludeks rahval tasuta jõuluvana olemas. Pärast saab kopsaka preemia ja aselinnapea koha ilusa talvemuinasjutu eest.

aus mees
aus mees

oma kõnes andis kohe teada et esimees on samasugune volikogu liige nagu teisedki. Ette juba ära et me temalt ülearu palju ootama ei kipuks.

Mihkel
Mihkel

Ega jõuludeni palju aega ei ole jäänud.

madli
madli

Palju õnne, Haapsalu! Jõuluvana on tagasi.

karin
karin

Ja ei imesta kui on varsti ka aselinnapea kohal tagasi. Meil liiguvad ikka ühed ja samad kohalt kohale ning sealjuures ei ole töö tegemise oskus oluline.

wpDiscuz