7

Homme avatakse fooriga ristmik

Avatar

Malle-Liisa Raigla

malleliisa@gmail.com

Homme hommikul avatakse Haapsalu fooriga ristmik liiklusele.

Kui möödunud nädala lõpus kartis ristmikku ehitava firma Viamer projektijuht Sergei Kuzmin, et vihmaga ei saa markeerimistöid teha, siis kardetav vihm jäi ära ja täna õhtul lõpetatakse viimaste markeerimistöödega.

„Vedas ilmaga,“ ütles Kuzmin. „Kõik läks projektijärgselt hästi ja probleeme ei ole.“

Ristmik oli remondis 16. oktoobrist 16. jaanuarini. Toona jäi ehitus pooleli, sest miinuskraadidega ei saanud asfaldi teist kihti panna. Viimase kihi asfaldi panekuks, kõnniteede asfalteerimiseks, tee markeerimiseks ja viimistlustöödeks oli ristmik suletud alates 27. aprillist.

Vahepeal avatud ristmik tekitas jalakäijates segadust, sest üle tee saamiseks tuleb nuppu vajutada. 

Fotod: Arvo Tarmula

ristmik (1) ristmik (2) ristmik (3)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Täpsi.
Täpsi.

Aga pidi ju tulema ringristmik?! Miks seda ei tehtud?

mell
mell

sügisel tehakse.

Joon
Joon

Öeldakse, et kaua tehtud, kaunikene, aga selle objekti tööde kvaliteet jätab küll soovida. Kas seal üldsegi ehituse järelvalvet tehtigi.

Esmamulje
Esmamulje

Ajaviitmise koht nii jalakäijatele ja autojuhtidele. Selle raha oleks võinud kulutada tänavate mäestikke ja lugematute Euroraha eest kaevatud trassikaevendite ja muude remondikohtade vajumiskohtade remondiks

Nato
Nato

Ja asfalt kwaliteetne 🙂
Peale talve uuesti remonti.

Kübe
Kübe

Joooooned on meil širged.

Mari
Mari

Kas jalakäijate foorinupud tõsteti ka ümber? On väga nõme ületada teed ja vajutada kord vasakut, siis jälle paremat nuppu. Kui mul laps ühes käes, siis kas pean poole tänava peal hakkama teda teisele käele tõstma? Küllap sama probleem ka kompsudega, koeraga rihma otsas või mõnel muul juhul. Loogilist mõtlemist peaks ikka olema ju!?

wpDiscuz