22

Jaanus Karilaid lahkub Haapsalu linna ettevõtete nõukogudest

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Tuleval nädalal asendusliikmena riigikogu liikmeks saav Jaanus Karilaid astub tagasi Haapsalu linnale kuuluvate ettevõtete nõukogudest.

Karilaid on kolmes nõukogus: Haapsalu Linnamajanduse AS, Haapsalu Linnahoolduse OÜ ja SA Haapsalu ja Läänemaa muuseumid. Kahes esimeses on ta nõukogu esimees.

Linnavalitsus on määranud Linnahoolduse OÜ nõukogus Karilaiu asemele linnavolikogu liikme, hiljaaegu Keskerakonna fraktsiooniga liitunud Tiit Moori. Moor ei osanud öelda, kes saab nõukogu esimeheks, sest nõukogu uus koosseis ei ole veel kokku saanud. Moori volitused kestavad neli aastat ja lõpevad 10. aprillil 2019.

Moor on linnavolikogus kommunaalkomisjoni liige.

Haapsalu Linnamajanduse ja Muuseumide sihtasutuse nõukogusse pole linnavalitsus uut liiget veel määranud.

Karilaid ütles, et loobub ka Keskerakonna Saaremaa piirkonna esimehe kohast, küll aga jääb edasi juhtima Läänemaa piirkonda.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mailis
Mailis

Nüüd tuleb välja, et minu persoon on PILDIS. Algas see ikkagi Karilaiu Haapsalu linnaettevõtete nõukogudest lahkumise artiklist ja kus need kommenteerijad nüüd on……Ärge ehmatage, kuid olen linnavalitsusest küll väga kaugel ja mind ei seo selle majaga mingid sidemed. Uskumatu, eks!

...
...

kas mailis töötab siis linnavalitsuse esimesel korrusel?

Mailis
Mailis

No väga kolkainimeste moodi, et vaja ikka isiklikuks erimeelt olevate inimestega minna. Ei ole küll sellega harjunud, kuid tuleb leppida keskkonnaga.Sullegi IRV sooviksin ilusat kevadet nii õue kui ka hinge.

Mailis
Mailis

Orav ei ole ma kunagi olnud ja hambutuks kavatsen ehk 40 aasta pärast jääda, kui muidugi nii kaua elan.Teile soovin ikka päikest südamesse!

irw
irw

Mailis,kullake,liigne linnavalitsuse sh…ta silumine võib viia varajase kiilaspäisuseni. Vaata või Suku läikivat lage. Kahju,kui sinu brünettide kiharatega sama juhtub.

Mailis
Mailis

OI, ja sellest pole ju midagi, kui nad kaua ei kesta-saame siis paremad ja targemad.

Mailisele
Mailisele

Ära loodagi, vaevalt sa veel nii noor oled, et uued asemele kasvavad. Sinust saab aga hammaste kulumisel üks hambutu orav, keda siis keegi enam näha ei taha…Unista, unista…

Mailis
Mailis

No jäta! Tal pole küll vajadust pildile pürgida-ta ongi pildil ja Haapsalu ajaloos. Muidugi palju tänu, et ikka teda mainite.

Mailisele
Mailisele

Need sinu sõnad oleksid võinud olemata olla, siis vast need oravakikud kestaksid kauem.

Mailis
Mailis

Ega ikka kuidagi ei saa ilma Suklest nimetamata-tarkpead sellised…

Mailisele
Mailisele

Mis seal üllatavat, kui ta end ikka ja jälle nõukogudesse sokutab… Tahab võimalikult palju pildil olla, Brüsselis sealhulgas….

?
?

Tõnu, sina või?

...
...

linn on tark ja määrab kindlasti nüüd ka ühstu esindaja. se näitab linna head kohanemist ja õppimise võimet

oota sa...
oota sa...

Naerukoht, ennem võtab Sukles selle nõukogu koha endale…

Igal
Igal

pool ikka ühed ja samad nimed, Käsi peseb kätt. Järelikult on midagi valgustkartvat, et uusi tegijaid ei võeta kampa. miks peab üks inimene istuma mitmes nõukogus ja üldse on need nõukogud mõttetud nagu ka lugupeetud Jaan Männik tõi Eesti Panga puhul näiteks. Ainult kulu firmadele. Kui asutusel on juht piisab ,ega meil siin Haapsalus mingite suurte kontsernidega tegu pole.

igale
igale

Jutu jätkuks, saan ma aru, et Linnahoolduse AS nõukogu tasud tulevad linna eelarvest, Linnamajanduse AS-i nõukogu tasud maksavad kinni ühistud ja ühisused. Üllatav kogu asja juures on aga see, et Linnamajanduse AS-i nõukogusse ei kuulu ühtegi ühistu esindajat. Kas tegu jällegi linnavalitsuse poolse ringkaitsega?

p.t
p.t

elagu jaanus

läänekas
läänekas

ütle, mis ta head seal nõukogus tegi!
Kõik on ikka ligadi-logadi!!

wpDiscuz