4

Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves lahutavad abielu

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kohvikutepäev (50) (1300x730)Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves Kärdla kohvikutepäeval 2013. aastal. Foto: Urmas Lauri

Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves on otsustanud lahutada 2004. aastal sõlmitud abielu. See on põhjalikult kaalutud ühine otsus. Kokkuleppe kohaselt jõustub abielulahutus 30. aprillil 2015.

Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves jätkavad ühiselt tütre kasvatamist.

Ärma talu jääb Toomas Hendrik Ilvese ainuomandisse ja on tema kui Vabariigi Presidendi ametikodu.

Lahutuse jõustumise järel ei laiene Evelin Ilvesele enam Vabariigi Presidendi ametihüve seaduses sätestatud presidendi abikaasaga seotud hüved.

Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves käsitlevad oma otsust lahutada abielu nende isikliku elu küsimusena, mis ei ole seotud riigipea ametitegevusega. Nad paluvad avalikkuselt ja ajakirjanduselt ennekõike oma alaealise lapse huve ja tundeid esikohale seades mõistvat suhtumist.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
erapooletu
erapooletu

Kahju muidugi kõrvaltvaadates. Igati kenad ja esinduslikult riiki esindanud. Tuleb tõdeda et ka nemad on ikkagi ainult inimesed. Aastaid sellist tähelepanu ja jälgimist tunda on kindlasti avaldanud mõju ka nende omavahelistele suhetele. Imetlen alati pr. Evelini avalikel üritustel –kenasti ja sobivalt riietatud tihti naeratusega näol jättes sooja ja armsa mulje eriti lastega seotu puhul.

Vana
Vana

Vanasti öeldi selle kohta, et iseloomud ei sobinud.

miki
miki

Huvitav kes keda pettis.

Andku minna
Andku minna

Vaba maa, las lahutavad, kelle asi see peaks olema.

wpDiscuz