Kaia Kanepi alustas Brisbane’i turniiri võiduga

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Kaia Kanepi Wimbledoni turniiril

Kaia Kanepi. Foto: arhiiv.

Kaia Kanepi alustas Austraalias peetavat Brisbane'i tenniseturniiri 6:4, 5:7, 6:4 võiduga maailma 13. reketi, sakslanna Andrea Petkovici üle, kirjutab Postimees.

Kohtumine kestis 2 tundi ja 25 minutit, kusjuures Kanepil oli otsustavas setis juba seisult 5:2 võimalik oma servigeimis mäng otsustada. Eestlanna kaotas aga geimi nulliga ning seejärel võitis Petkovic kindlalt ka oma servigeimi. Seisul 5:4 servis Kanepi siiski kindlalt ja pani mängule punkti ilusa tagantkäelöögiga.

Kanepi sõnul saabus ta Austraaliasse alles esmaspäeval, kuid sellest hoolimata on enesetunne üllatavalt hea.

Järgmises ringis läheb Kanepi vastamisi kvalifikatsioonist põhiturniirile jõudnud tennisistiga, kelleks on kas 25aastase ukrainlanna Lesja Tsurenko või 24aastase ameeriklanna Madison Brengle.

Kaia Kanepi on maailma edetabelis praegu 51. kohal.