11

Reimo Nebokat valiti Ridala volikogu arengukomisjoni liikmeks

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Ridala volikogu istungil sel teisipäeval valiti arengukomisjoni liikmeks opositsiooni kuuluv reformierakondlane Reimo Nebokat.

Komisjonis jäi üks koht vabaks, kui esimees Kalju Hepner astus sügisel tagasi ja tema asemele valiti komisjoni liige Ott Liivlaid.

Et arengukomisjonis peab olema seitse liiget, tuligi valida veel üks liige.

Arengukomisjoni aseesimees on Matis Trei, liikmed on veel Neeme Püss, Kalju Juurik, Anti Ratas ja Jaan Koppe.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nomis
nomis

no tule taevas appi

to :-)
to :-)

mis puukvallast sa räägid, sinu loogika põhjal peaks kõik nt Tallinna ümbruse vallad linnaga liitma, ja nii igalpool, mõni oskab majandada mõni mitte, orav oled muud ei midagi 🙂

Jüri
Jüri

Kuulge,see on õudus kui selline poliitbroiler midagi teeb.

Karl
Karl

Mis ülitähtis uudis see veel on? Nebokatist on saanud samasugune tola nagu Lauri Luigest ja Jaanus Karilaiust. Kas hakkame tema üllitisi ka korra nädalas portaalist lugema?

See Neeme
See Neeme

….Püss on igati tore inimene,kes on tulnud siia Rakverest iivet tõstma. . Ja see ongi ta praegune põhitegevus vist…

hmm
hmm

Neeme Püss,kes see on? Pole kuulnudki.

:)
:)

Mis supervallaks te Ridalat arvate? Puukvald kes Haapsalu najal elab… Vallavanem ja volikogu esimees käivad Haapsalus teatris, ujumas, kinos. Vallavanem muidugi elab Lääne-Nigulas. Häbi on selle valla elanik olla. Peakski end linna sisse kirjutama.

demokraatlik?
demokraatlik?

Haapsaluga tahavad ühineda ainult oravad, sest Haapsalul on näpud täiega põhjas. Hea oleks ju Ridala arvelt linna võlgasid ja eelarveauke lappida.

loodame
loodame

et, selle TK esimehe aeg saab peatselt otsa ja Ridalast demokraatlik vald, kelle Haapsaluga ühinemise soov ka täide viiakse

tõsiselt
tõsiselt

põhjapandavalt kasulik uuudis 🙂 Nüüd asi areneb 🙂

wpDiscuz