1

Tallinna Sadama parvlaevahankele pakkumisi ei tulnud

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Tallinna Sadama tütarettevõtja TS Laevad OÜ hankel parvlaevade hankimiseks saarte ja mandri vahelise laevaliikluse korraldamiseks osalejad pakkumisi ei teinud; TS Laevad alustab järgmise sammuna parvlaevade soetamiseks otsekõnelusi tehaste ja laevaomanikega, vahendas Postimees Tallinna Sadama teadet.

Tallinna Sadama juhatuse liikme Allan Kiili sõnul on nii laevaomanikud kui ka laevatehased avaldanud hankemenetluse käigus omapoolset valmisolekut asuda laevade tarnimiseks otsekõnelustesse. "Laevaehitajad ja –omanikud on teadlikud meie soovist ning on näidanud ka valmisolekut aluste ehitamiseks või prahtimiseks. Seetõttu alustame otseläbirääkimisi, et selgitada võimalus hankida parvlaevaliikluse korraldamiseks neli nõutud parvlaeva," ütles ta.

Juhul kui nelja laeva soetamise osas peetavad kõnelused on tulemuslikud, osaleb TS Laevad OÜ Allan Kiili kinnitusel ka majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi välja kuulutatud mandri ja saarte vahelise parvlaevaliikluse riigihankel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
ERR: Parvlaevaliinide riigihanget võib ähvardada läbikukkumine | Lääne Elu

[…] mis peaks osalema saarte ja mandri vahelisel vedajakonkursil, ei õnnestunud saada ühtegi pakkumist laevaehitusfirmadelt uute laevade ehitamiseks. Selle nädala jooksul on Tallinna Sadam lubanud pidada otsekõnelusi tehaste ja […]

wpDiscuz