0

Valget Daami etendusel käis üle 5000 inimese

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Valge Daam 2014 (29) arvo tarmulaValge Daami saladus. Foto: Arvo Tramula

Haapsalu kultuurisuve üks tippsündmusi, Valge Daami aeg oli tänavu kaunis rahvarohke. Valge Daami etendusel käis korraldajate sõnul üle 5000 inimese.

Valge Daami lavastuse libreto autori Anneli Akna sõnul käis kolmel päeval etendunud „Valge Daami saladust” vaatamas kokku veidi üle 5000 inimese, neist umbes 2200 laupäeval. Etendus möödus Akna sõnul hästi ja ilma suuremate viperusteta.

Haapsalu kultuurikeskuse direktori Gülnar Murumäe sõnul käis tänavu Valge Daami aja üritustel vähemalt sama palju inimesi kui mullu, aga ilmselt rohkem. Täpset arvestust kultuurikeskus ei pidanud.

Murumäe sõnul on see aeg inimestele tähtis. „Just see romantiline legend, mida ka etendatakse, ja lootus, et Daami võib aknal näha,” ütles ta.

Murumägi tõi esile, et tänavu oli traditsiooniline käsitöölaat suuremal alal kui varem. Kui eelmistel aastatel algas Valge Daami ala Karja ja Kalda tänava ristmikust, siis tänavu Karja tänava algusest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz