1

Postimaja hoovile kavandatakse kaubanduskeskust

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Haapsalu postimaja omanik soovib hoonele juurdeehitust, millesse kavandatakse kaubanduskeskust.

Linnavalitsuse korraldusega on algatatud Haapsalus Nurme tn 2 krundi detailplaneering, mille eesmärk on krundi ehitusõiguse määramine olemasoleva ärihoone laiendamiseks.

„Omanik tahab sinna rajada juurdeehituse, kuid seni nad eskiislahendust veel esitanud ei ole,“ ütles Haapsalu linnaarhitekt Anu Joost. Planeeringutingimuste kohaselt kinnistu korruselisust ei suurendata.

„Kaubanduskeskus,“ ütles postimaja omaniku SRS Kaubanduse juhatuse liige Siim Saareväli juurdeehituse otstarbe kohta.

Millega seal kauplema hakatakse, kui suur hoone tuleb ning millal see valmis saab, on Saarevälja sõnul veel vara rääkida.

Saareväljade ettevõte ostis Eesti Postilt Haapsalu postimaja märtsis 2010. Postiteenuse pakkumist jätkati samas hoones senisest väiksemal pinnal, hoone teisel korrusel arendatakse büroopindu.

SRS Kaubandus tegeleb kinnisvarainvesteeringutega. Haapsallu registreeritud ettevõtte juhatuses on Ott, Siim ja Sulev Saareväli ning Reio Engman.

Aadressil Nurme 2 on postkontor tegutsenud 1998. aasta juunist, aastatel 1963-1997 oli seal Haapsalu I Lastepäevakodu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Saareväli ehitab Haapsalu postimaja kaks korda suuremaks | Lääne Elu

[…] Saareväljade ja Reio Engmanni ühine kinnisvarafirma SRS Kaubandus tahab ehitada Haapsalu postkontori kaks korda mahukamaks. […]

wpDiscuz