4

Karilaid: Sellise raha eest peaks Leedo tagama tasuta praamipileti

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Jaanus Karilaid. Foto: Arvo TarmulaHaapsalu linnavolikogu esimehe Jaanus Karilaiu (Keskerakond) hinnangul peaks majandus- ja kommunikatsiooniminister Urve Palo Leedo laevaäri toetades suutma tagada kõigile saarlastele, läänlastele ja hiidlastele tasuta praamiülesõidu.

„Lühikese ajaga on Urve Palo tõestanud, et ei ole poliitika looja, vaid majandusgruppide järelelohiseja, selle ilmekas näide on pangateenuste juhtum, praegusel juhul suur segadus parvlaevaäris,“ ütles Keskerakonna Saaremaa piirkonna esimees Karilaid.

„Dotatsioon, mida riigieelarvest makstakse saartega laevaühenduse pidamiseks on iga aasta ligi 16 miljonit eurot, see on piisavalt suur summa selleks, et tagada riigipoolne tasuta ülesõit kahe suurema saare elanikele ja läänlastele,“ kinnitas Karilaid.

„Antud olukorras peaks minister Palo pöörama täit tähelepanu regionaalpoliitikale ja saarte arengule ning jätma täielikult kõrvale äriringkondade huvid,“ rõhutas Karilaid.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik
kodanik

miks siis valimispiirkond üks on? sel on imad põhjused:)
mõtle.

Kodanik
Kodanik

Kas Karilaiu väidete taga on ka mingit sorti arvutused või lahmib mees jälle niisama. Kust Karilaid võtab, et 16 miljonit on piisavalt suur? Ja veel, miks peaks läänlane Saaremaale ja Hiiumaale tasuta saama?

tõemonopol
tõemonopol

Kuna maksumaksja on selle peo niigi kinni maksnud.

Kuri valija
Kuri valija

Enne kui teisi süüdistada mõttetus kulutamises tasuks mõelda kas aurulaeva ja ratasrongi soetmise ja ekspluatatsioonirahadega oleks äkki saanud näitek Raudtee tänava korda teha. Haapsalus on hea!? Turistil-jah, siin alaliselt mitte asuval volikogu esimehel-kindlasti on, kodanikul-vaevalt.

wpDiscuz