Läänlased Narvas Energiajooksu poolmaratonil

15. juunil toimus Narvas Energiajooks, kus selgitati välja ka Eesti meistrid poolmaratonis.

Läänemaa Kergejõustikuklubist osalesid Lauri Luik ja Lauri Tanner. Meeste arvestuses said nad vastavalt 39. ja 78. koha aegadega vastavalt 1:21.18 ja 1:31.07.

Mõlemad mehed alustasid ehk veidi kiiresti, mille eest tuli hiljem lõivu maksta. Aga hea on see, et suudeti lõpuni joosta.

Jooksu võitis Roman Fosti ajaga 1:05.29, edestades seejuures Keenia jooksjat Wachurat ligi kahe minutiga. Fosti enda kommentaar oli, et ka valge mees suudab joosta.

Kolmas oli Fosti võistkonnakaaslane Stamina klubist Haapsalust pärit Sergei Tšerepannikov, saades ajaks 1:08.21.

Taeblast pärit jooksumees Argo Jõesoo (esindab Tallinna Spordikeskuse klubi) sai ajaks 1:13.52, olles selle ajaga 16. Tema algus oli veidi tagasihoidlik, olles 10 km järel alles 24. kohal.