Läänlane tuli Kalevipoja uisumaratonil neljandaks

Peipsi järve jääl laupäeval peetud Kalevipoja uisumaratonil tuli Lõuna-Läänemaalt Paatsalust pärit Jüri Saatmäe lühemal distantsil 4. kohale.

Lühemal, 10 km distanstil startis 127 võistlejat. Saatmäe aeg oli 17 minutit ja 34,6 sekundit. Võitis selle ala Kert Keskpaik, kes oli ka 30 km distantis võitja.

Saatmäe pere paistis uisumaratonil silma veel ühe asja poolest. 9aastane peretütar Kulla Saatmäe oli võistluste noorim osaleja. Oma klassis N-16 sai ta 3. koha.

Kodu lähedal merejääl harjutamas käiv Jüri Saatmäe oli oma klassis M-40 samuti kolmas.
30 km distantsist võttis osa 55 võistlejat.

Tekst ja fotod: Malle Elvet

kalevipoja.1 Start. Jüri ja Kulla Saatmäe paremas servas.