Koer ootab Uuemõisa bussipeatuses pererahvast

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee


Uuemõisa mõisa juurde viivast ringristmikust paarkümmend meetrit Tallinna poole bussipeatuses peab valvet väike koer, kes paistab olevat maha jäetud.

Koer istub bussipeatuse nurgas, tema kõrvale on korralikult kokku pandud jalutusrihm, mis ei paista ei koerapoolsest ega hoidjapoolsest otsast katki olevat. Seega on tõenäoline, et tegemist ei ole kodust plehku pannud kutsaga. Samuti annab lahtine rihm alust oletada, et koera ei seotud bussipeatuse külge kinni.

Foto koerast on tehtud pühapäeva õhtul 8-9 vahel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Liivi
Liivi

Vabandust, aga ma ei saa aru nüüd sellest, miks ei ole koera näinud isik helistanud valda ja tellinud varjupaiga järgi? Kodutud koerad käivad varjupaigas ju. Ja siis on ka võimalus, et ehk peremees ta üles leiab.-

elanik ,
elanik ,

mõni aeg tagasi istus see koer vana randsalu poe ristmikul umbes nädal aega .Iga kord kui mööda sõitsin nägin teda , nii kahju oli .

Anonüümne
Anonüümne

jah nii pole ilus et peremees pole oma koera märganud ei tunne ültse huvi kuigi kose uuemõisa pole nii suur ma arvan et siis pole tal seda koera ültse vaja koerast on kahju ma arvan et äkki leiab endale kodu

Anonüümne
Anonüümne

nägin ühte neiut sellise koeraga rullitama minemas sinna poole kuskil 6 ajal ja pärast nägin neiut üksi tagasi tulemas.

kutsuu
kutsuu

Ma kuulsin et koer oli aiast plehku pannud .. ja omanikud tõid ta tagasi koju .. see on minu tuttava koer … ta on kord selline juba ta armastab kodunt plehku panna ..:)

Marju
Marju

Kui Sinu tuttava koer… kas koer nüüd kodus?

hmm
hmm

Haapsalu varjupaigast vaevalt, et see koer kuhugi edasi jõuab, Mitmekesti väikses aedikus, kus pole koralikke kuutegi, ja keegi tegelemas nendega pm ei käi. Igatepidi jama olukord koerale.

osavõtlikud koeraarmastajad
osavõtlikud koeraarmastajad

minge hommikul mõne kooli ukse taha ja küsige kui paljud koolilapsed tühja kõhuga kooli tulevad

Olavi
Olavi

Ma ei saa selle kommentaari mõttest aru. Soovitate kooliapsi toita nende lemmikloomadega, keda peremehed enam pidada ei viitsi?

Tarmo Õuemaa
Tarmo

Lapsed on jah tähtsamad kui koerad, aga see ei ole ka õige lähenemine, et tegelema peaks ainult kõige suurema või tähtsama probleemiga. Jõudumööda peaks aitama ikka kõiki, kes abi vajavad. Tühja kõhuga laste aitamiseks korraldas Toidupank sel nädalavahetusel kampaania, millest me ka kirjutasime.

Tarmole
Tarmole

Tore, et on tublisid ja ettevõtlikke inimesi 🙂

Ei saa aru
Ei saa aru

Kas ei oleks olnud selle asemel, et see artikkel siia lehte kirjutada, targem helistada Loomade Hoiupaika, et koer saaks sooja ja katuse pea kohale?

Tarmo Õuemaa
Tarmo Õuemaa

Kuna avastasime koera pühapäeva hilisõhtul, otsustasime, et organiseerime ta varjupaika täna, kui omanik vahepeal välja ei ole ilmunud. Süüa me talle panime ja õnneks ei olnud väljas öösel külm.

Siil
Siil

Kutsule: ma arvan ka, et ta on närvis, et peab ootama niimoodi, kardab ka ehk. vaene koerakene.

wpDiscuz