Haapsalu mõlemad spaahotellid jäid oma eelmise aasta majandustulemustelt kasumisse ja maksid ka dividende.
Lainet haldav AS Haapsalu Kuurort maksis dividende 100 000 eurot, Fra Maret pidav AS Heal ligi 200 000 eurot.
Nii Laine kui ka Fra Mare eelmise aasta kasum jäi tunamullusest väiksemaks. Fra Mare müügitulu vähenes mõnekümne tuhande euro võrra, kuid ärikasum jäi 2016. aastaga võrreldes peaaegu poole väiksemaks. Lainel jäi müügitulu mullusest mõnikümmend tuhat krooni väiksemaks ja ärikasum oli 75 000 eurot väiksem.
Laine juht Irene Väli põhjendas kasumi vähenemist aasta alguses tehtud remondiga – uue ilme sai 30 tuba. Seetõttu sai spaahotell täishooga aastat alustada aprillis. „Suuremate lammutustööde ajal olime päris suletud ja seejärel töötasime osalise koormusega, selle võrra on ka tulu väiksem,” rääkis Väli.
Jätke see linnapea ükskord rahule,niikui mingi probleem kohe linnapea üksi süüdi,Haapsalu linnas on väga palju häid asju tehtud.
Krooni?
Kroonidele on lihtne seletus- enamus inimesi seda ei märka või ei viitsi ümber arvutada ja summa kroonides on ikka palju suurem ja uhkem. No mis lugu see oleks kui mõnekümnetuhande asemel oleks kirjas 1900. Poleks mainimist väärtki.
Odavam on Vahemere ääres puhkamas käia, kui nendes nõukogude mentaliteediga spaades konutada.
Jah, kurb, et Haapsalus ei ole ühtegi kaasaegsel tasemel SPA-d. Ega Sukles seda tahagi. Meenutagem kuidas näiteks Promenaad soovis SPA arendust ja mida selle peale linnavalitsus detailplaneeringusse sisse kirjutas – mereäärse promenaadi ehituse kohustuse. On see siis õiglane, et arendaja peaks hakkama veel ka linna maal töid teostama? Kas Fra Mare puhul on linnavalitsus nii toiminud?
On toiminud. Linn ehitas uue silla, paigaldas uue valgustuse jne. Ütle veel, et linn ei tee ettevõtjate jaoks midagi!?
To:Kübe!
Just! Just!
Ja Linnapea ei soovi ise haigekassat maksta. Töövõtu lepingutega hangeldatakse.