Urmas Osila töötab korraga kahes vallavalitsuses

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Urmas Osila. Arhiiv

Lääneranna volikogu suurendas neljapäeval vallavalitsuse kuueliikmeliseks.

Vallavanem Ene Tähe ettepanekul lisati vallavalitsusse majandusosakonna juhataja Urmas Osila, kes on lisaks Läänerannale ka Haljala vallavalitsuse liige.

„Olen poolteist kuud olnud Lääneranna valla majandusosakonna juhataja,” ütles 7. veebruarist Lääneranna vallas töötav Osila volikogule end tutvustades. Osila Lääneranna valda elama ei asu. „Nädalavahetusel sõidan Harjumaale Kolga alevikku,” ütles ta.

Osila ütles volikogule, et ta on varem töötanud Tallinna linnavalitsuses üldosakonna juhatajana, olnud Vihula abivallavanem ning samas vallas ka majandustalituse ja hankejuht.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

6 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Haldusreform Rehvi moodi
1 kuu tagasi

Mis krdi absurd see on? Kas oma piirkond on juba inimestest täitsa tühi või? See vallavanem on täiesti korrumpeerunud või peast täiesti soe!

Uimane
1 kuu tagasi

Pigem teeb Autorollot ikka varsti , hea sööma peal ka ju ……

Virtsu Kalur
1 kuu tagasi

Mis kvaliteeti on oodata sellistelt ränduritelt. Varsti on vallavalitsuses kõik võõrad ametnikud ja nagu elu näitab, pole nendel mingit huvi tõeliselt pingutada meie kodukoha nimel. Kahjuks.

Juhan
1 kuu tagasi
Reply to  Virtsu Kalur

Aga, kes need võõrad ametnikud tööle valis? Meie omad inimesed konkursi alusel nad valisid. Ju siis on kohalik pink ikka väga, väga tühi kui kedagi võtta pole.

Uimane
1 kuu tagasi
Reply to  Juhan

Seda kindlasti .

Uimane
1 kuu tagasi
Reply to  Virtsu Kalur

Eks varifirmadega taskud täis , ja miek , nagu ikka ju , tavaliselt …..