Koroona viis külastajad kinost

Haapsalu kino projektijuht Vendo Jugapuu pole nii väheste külastajatega aastat veel näinud. Foto: Andra Kirna

Haapsalu kino projektijuht Vendo Jugapuu pole nii väheste külastajatega aastat veel näinud. Foto: Andra Kirna

Koroonaviirus ja sellest tingitud piirangud vähendasid Haapsalu kinopublikut märgatavalt – läinud aastal jõudis kinno 3,5 korda vähem inimesi kui 2019. aastal.

Haapsalu kino projektijuhi Vendo Jugapuu sõnul pole nelja aasta jooksul, mil ta on ametis on olnud, nii kehva aastat olnud. Kui 2019 käis aasta jooksul Haapsalus kinos 28 675 külastajat, siis möödunud aastal vaid 8077. „Koroona annab tunda kõvasti ja valusalt,“ ütles Jugapuu. „Need on viimaste aastate kõige kurvemad numbrid.“

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Panfi viies ratas
Panfi viies ratas

Tule kuuendaks. Otsast kinni mehi on hädasti vaja. Või volikokku. Piogen kuhu aga oluline, et puldis saaksud olla.

Mari
Mari

Hea meelega käiksin oma lastega kinos ja teatris nendele mõeldud filme ja etendusi vaatamas. Viiksin oma lapsed vahest ujulasse või spasse. Hetkel tohivad hetkel ühiskonnas osaleda ainult vaktsineeritud vanemate lapsed. Sealjuures minu tutvusringkonnas jäävad järjest vaktsineeritud (kahe ja kolme doosiga) haigeks. Mulle kahjuks ei hakka midagi külge ning seetõttu olen ühiskonnast välja heidetud.

psühholoog
psühholoog

Mehel nii lõbus nägu peas, järelikult on kõik ok.

Kübe
Kübe

Muidugi. Palka see ei mõjuta ju. Oleks tegu eraettevõttega oleks ammu juba tööbörsil.

Tsensor
Tsensor

Koroona ei ole süüdi vaid debiilne koroona pass? Miks ei aktsepteerita teste.Pole usaldusväärsed? Aga miks siis lubatakse teste müüa ning petta inimestelt raha välja ? Kas keegi selle eest võtaks vastutuse? Loomulikult mitte…

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Ja lisaks veel ju sunnitakse ostma! Alles eile läksin apteegist mööda ja sealt hüppas välja vanemõde ja käratas, et osta test.

Hellat
Hellat

Debiilne on vaktsineerimata kodanik

Pähh
Pähh

Et siis vaktsiinisaanud inimene ei muutu mitte kunagi debiilikuks. Päris heal arvamusel olete neist vaktsiinidest. Ajupesu tipp!

Sin
Sin

Aina jaburamaks läheb. Kui eelmine aasta ei tohtinud terve inimene olla, siis nüüd nimetatakse täie tervise juures kaaskodanike juba debiilseteks. Anna aju tõepoolest!

Lao mell
Lao mell

Milleks ajudebiilikule aju , ah …….

Sin
Sin

Mis ah!? Hästi loogilise kommentaari kiejutasid omaarust v?

2. kodanik
2. kodanik

Mitte koroona ei viinud külastajaid, vaid passiusku valitsus.

konduktor
konduktor

40% inimestest ei oma koroonapassi, pole siis ime, et kinod ja ka teatrid on praegu tühjad. Aga varsti see jama lõpeb, kui tuleb uus valitsus.

Sin
Sin

Jah nagu koroonapass segaks nakatumist. Ja negatiivne test pole mingi näitaja :)))))

vot
vot

mure, seda saasta näidatakse igal kanalil igas augus, oksendamiseni, kino oli kino siis , kui polnud veel telekat, maal rändkino, linnas kinoteatrid, ringvaade, jäätis

Sin
Sin

Mis telekas!!!?? Ei tee vahet kinolinal vaadatud filmil ja telekakastist tulnul vahet!? No siis küll

Elanik
Elanik

Oled sa ikka kursis mis filme näidatakse? Haapsalu kinos näidatakse uusi filme mis tavakanalitele üldjuhul jõuavad 3-4 aasta pärast.

üksi
üksi

kodus, vintske sell 1200 korda

Valdo
Valdo

Kuule vot, mine pritsi sappi kusagil mujal.

kui
kui

keegi ei külasta , järelikult pole seda kellelegi vaja, pane oma pood kinni ja mine linnaviletsusse lumerookimis tööd küsima, saad uue ameti -lumelabida juht

nõua
nõua

valitsuselt, et kehtestatakse sund külastused, sõjaväe osad , koolid, lasteaiad, haiglad, vanadekodud, saad ehk papi kokku

wpDiscuz