49

Ene Pajula: miks me küll vaktsiini ei usu?

Ene Pajula. Foto: Arvo Tarmula

Ene Pajula. Foto: Arvo Tarmula

Veevalajast veelemb, nagu ma olen, käin järjekindlalt Haapsalu veekeskuses.

Paar nädalat tagasi esmaspäeval oli vist esimene kord, kui seal vaktsiinipassi küsima hakati. Basseinis ootas mind täielik üllatus – seal oli ainult paar inimest ja suure osa oma kahest tunnist nautisin täielikku üksindust. Privaatbassein – kas pole vägev! Üldse pole põhjust kurta! Ainus probleem – kui keegi ujumas ei käi, on linnavalitsusel seda pagana kallis ülal pidada.

Uurisin veekeskuse valvelauast, et mis värk on. Sealt öeldi, et jah, tundub, et nende püsikliendid on vaktsineerimata ja neil polegi seda passi. See oli küll imelik uudis. Võiks ju arvata, et need inimesed, kes ujumas käivad, hoolitsevad oma tervise eest, aga ju siis mitte.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Illimar
Illimar

Lamepealiste kiun tõuseb lausa stratosfääri…

Maakas
Maakas

Järelikult vaktsineeritud ei oska ujuda. Ilmselt ei oska nad veel paljusid muidki asju. Mõtlemise ja analüüsivõimega on neil kindlasti probleeme, sest väga-väga paljud lasid end vaktsineerida ainult sellepärast, et kohvikusse saada. Erilist arukust see just ei näita.

Ons
Ons

Ene ise vaktsineeritud?

Huvitav
Huvitav

Loe artiklit siis appikene!

Veiko
Veiko

Hoolitsevad tervise eest ?
2 tuttavat on peale vaksineerimist surnud, ühel halvatus ja teisel autoimuun haigus.
Tervisest hoolivad, kes seda teadmatta vedelikku sisse ei süsti – arvan mina !
Vabandust

et kindlasti
et kindlasti

terasid sõkaldest eraldada tuleb kasutusele võtta maailmas tuntud märgistus, kollane kuusnurk riietel teatab, et inimene pole vaktsineeritud ja ka tänavapilt muutub kirevamaks

Jenkem
Jenkem

Jaja pass avab maailma, kummaline….

xyz
xyz

Loo pealkiri ise ütleb ju kõik: vaktsiin on USKUMISE teema, reaalse kaitsega või vaktsiini olemusega ei ole midagi tegemist. Nõutakse kohustuslikus korras vaktsiini uskumist…. Mäletame veel, kuidas selle va ristiusu toomisega läks.

Lugeja
Lugeja

Proua Ene ilmselt välismaakeelset meediat ei loe ja meie meedia kahjuks sellest ei kirjuta, aga just maailma enim vaktsineeritud riikides on nakatumine covidisse kõige suurem, enamus hospitaliseeritutest on süstid saanud. Iisreael, Island jne. Graafikud läksid hüppeliselt üles peale seda kui enamus elanikkonda vaktsineeriti. Mitmed riigid on kehtestanud sisenemiskeelu nt iisreali kodanikele. Iga veidigi kursis olev inimene hoiab hetkel passiomanikest just sel põhjusel eemale.

Ah mis
Ah mis

Minu poolest vaktsineerige end või ärge vaktsineerige, aga ärge palun üksteist maha lööge sellepärast, et teine otsustab teisiti. See on hoopis üks suur viirus, mis meie oma rahva seas on liikvele läinud. Üks video liigub ringi, kus Rakvere maximas läheb maskikandja teisele ilma maskita kaaskodanikule kätega kallale. Jäägem siiski inimesteks, kohutav mis toimub!

Mötlemisvöimet
Mötlemisvöimet

ja veelkord mötlemisvöimet meile köigile!

enn
enn

USA fda (food and drug administration) paari päeva eest ei andnud heakskiitu kolmandatele doosidele. argumente selle vastu oli palju, näiteks, et vaktsiini tagajärel sureb 2x rohkem kui surmi ära hoitakse. kõik avalik info ja veebis väljas, millal le Neil teemadel kirjutama hakkab?

Arvamus
Arvamus

Ära usu libauudist!

Ei tea
Ei tea

Libauudis? Väidate siis, et anti ikkagi luba või mis värk on?

Arvamus
Arvamus

Väidetakse, et see on otsast lõpuni vale uudis. Luba kindlasti antakse.

saast LE
saast LE

panin konkreetse lingi sellele faktile. loomulikult kõrvaldas LE justnimelt SELLE kommentaari. valetav propagandatoru!

Agu
Agu

Ära nii arva, proovi teinekord jagada kasvõi postimehe mingit linki artiklist, siis ka see läheb kustutamisele. See ei ole seotud teemaga, vaid jagatud hppt lingis. Keegi siin ükskord õpetas, kuidas lingid alles jäävad, tuleb sealt üks märk ära kustutada või lisada, vot ei mäleta, aga proovi oma linki uuesti jagada ja võta näiteks http eest ära, siis jääb alles. Tegelikult siin kustutatakse ainult roppusi ja otsest sõimu ja ähvardust, aga sellist a la zucervergi blokeerimisstiili pole ma küll täheldanud.

wpDiscuz