14

Ene Pajula: oh tule, noor ja tugev mees…

Ene Pajula. Foto: Arvo Tarmula

Ene Pajula. Foto: Arvo Tarmula

Kui Haapsalu linnapea Urmas Sukles kavandas linna teeremondid ja puude mahavõtmise teadlikult selleks, et valimiste aastal pildile saada ja sinna jäädagi, siis on ta seda kuhjaga saavutanud. Kardetavasti pole Haapsalu Eesti vabariigi taastamisest saadik mitte kunagi nii üldrahvalik kõneaine olnud. Kuulad sa raadiot, vaatad televiisorit, loed lehti või – hoidku jumal – sotsiaalmeediat, kuskil ei saada Haapsalust üle ega ümber. Iseasi muidugi, kas Sukles just sellist tähelepanu ihkas, aga nagu ütlevad klassikud, ükskõik, millest ka ei räägita, peaasi, et räägitakse sinust!

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Anne
Anne

Väga õiged mõtted! Vaid tänu ajakirjanikele võib meie ühiskonnas miskit paraneda. Tänan, et olete olemas ja julgete kellegi poolt kallutamata oma õige nime all arvamust avaldada.

muheledes
muheledes
Eile mõtlesin LE lugedes, et neil seal toimetuses on ajakirjanike nappus vist ning miks ei võiks nad uurida, mida ka mammi, kes ÕL oma mõtteid valgustab, meie linnakese asjadest arvab. Ja ole sa lahke..”siit ta tulebki” nagu ütles Maire Aunaste ühes oma telesaates. Kahju, et ma nii täi olen ja ei raatsi digilehte osta ning jääbki teadmata, mida ta meile veel pajatab. Tähtis pole see, kes või mida ütleb, vaid see, kuidas me selle teadmise vastu võtame. Mammi räägib läbi lillede, andes mõista, et ootab elujõus noort meest, kes tuleks linnase koormaga… tea, kas Haapsalusse tahetakse teha pruulikoda… või on… Loe rohkem »
Jumala poeg
Jumala poeg

Õnnetu lamemaalane! sind on juba oimetuks torgitud vaktsiinidega ja tunned vajadust liberitele pugeda!
Õnn kaasa, olete eestis viimast suve!!

Kui inimene
Kui inimene

on viha täis, siis peab ta selle välja laskma. See pidi kergemaks tegema.

just
just

Värsket verd ja uusi ideid on vaja.

Nõus, et vaja
Nõus, et vaja

aga praegusel ajal uut värskust ei tule. Lepime sellega, mis on ja kindlasti on ka uued ideed. Poisikesed ei saa olla linnapead.

pole nõus
pole nõus

Poisike Urmas küll sai, kuni vanaks sai 😊

jama
jama

Mileks leppida. Kunagi ei kujutanud mitte keegi ette, et poisikesest doktor Haapsalu haiglast võiks linna juhtida. Ometi nii juhtus ja lugupeetud linnpea pani linna kiiresti arenema. Miks te nüüd nii pessimistlikud olete ja kardate ,et uus “Poisike” ei võiks samsugust arenguhüpet värskete mõtetega esile kutsuda. Ma muidugi mõistan toiduahelas olevate inimest hirme ja ka ametnikke ,et tood võivad muutuste käigus ameti kaotada.

Arvan, et
Arvan, et

siin on vanusevahe. Üks sai linnapeaks umbes 35 aastasena, praegune reformar on peaaegu poole noorem.

Vesta
Vesta

reformarid peaksid reformima oma kongiseinu – seestpoolt!

Erx
Erx

Haapsalus on ju värsked ideed. Peatänava puude mahavõtmine ja uutega asendamine ning teede korrastamine on Haapsalu kohta väga värske ja samas ka julge idee. Ei saa aru, mida LE veel tahab?

pole
pole

millestki kirjutada . Aastaid käib Nõvakandi jutt, nüüd siis Haapsalu peatänava puud. mida laiendatakse isegi inimeste isiklike omaduste aruteludeks. “naised saunas rääkisid” tasemel. Ja millegipärast on kõik negatiivses valguses. Miks küll!

arvaja
arvaja

Loll jutt suhu tagasi.

Moderaator
Moderaator

Arva omaette, ära risusta netti!

wpDiscuz