11

Politsei: Paliveres lõi üks mees teist meest trimmeriga

Kuigi kuritegevuse tase Läänemaal järjest langeb, ei istu politseinikud jõude, vaid kontrollivad koroonapiirangutest kinnipidamist. Foto: Arvo Tarmula
Politsei. Foto: Arvo Tarmula

24. märtsil alustati kriminaalmenetlust 44-aastase mehe suhtes, kes juhtis Haapsalus Uuemõisas sõiduautot alkoholijoobes.

Samal päeval sai politsei teate, et 48-aastane alkoholijoobes mees üritas Haapsalus Tallinna maanteel kaubamaja parklast ära sõita sõiduautoga Ford Galaxy, mis ei kuulunud talle. Politseinikud pidasid mehe kinni.

26. märtsil lõi Lääne-Nigula vallas Palivere piirkonnas eramajas 18-aastane mees trimmeriga talle tuttavat 23-aastast meest, kes sai viga. Juhtunu osas alustati kriminaalmenetlust.

Möödunud nädala jooksul sai politsei kolm teadet sarnaselt toime pandud vargustest. 25. märtsil teatati politseile, et ööpäeva jooksul on ukse lõhkumise teel sisse murtud Lääne-Nigula vallas Palivere piirkonnas töökotta, kust varastati 240 liitrit diislikütust. Järgmisel päeval, 26. märtsil tuli teade, et samal viisil on sisenetud Lääne-Nigulas Kullamaa osavallas kauplusesse, kust varastati alkoholi ja sigarette. Pühapäeval, 28. märtsil murti Lääne-Nigulas Martna osavallas samuti ukse lõhkumise teel sisse kauplusesse, kust varastati alkoholi ja sigarette.

Vargustega tekitatud varaline kahju on selgitamisel. Varguste uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlused.

Praegu tegeleb politsei juhtunu kohta info kogumisega ning selgitab muuhulgas sedagi, kas vargused võis toime panna üks ja sama inimene. Kõigil, kes märkasid eelmisel nädalal kaupluste ja töökoja juures kahtlast tegevust, võõraid sõidukeid või võõraid inimesi, palume ühendust võtta Haapsalu politseijaoskonna juhtivuurija Vello Palmitsaga telefonil 473 2807 või vello.palmits@politsei.ee.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Nojahnoh
Nojahnoh

Ju asja eest tõmmati .

Eks
Eks

18 aastane pole ju veel mees. Ema oleks pidanud oma lapsi kasvatama. Aga ei viitsinud.

kas
kas

ikka lõi, võib olla tegi lihtsalt nalja

Eks
Eks

Mismoodi vägivald nali on? Ise tahaksid ohvri asemel olla? Kui politseile avaldus tehti siis on asi ikka tõsine.

Nojahnoh
Nojahnoh

Ei usu et tòsine ju provotseeris niikaua et saaks avalduse teha. Neid sittakotte leidub.

Covid
Covid

Muru fännidel on varsti pidu,saab niitma hakata ja seda igapäev lausa.Kui väsitakse siis robotniiduk läheb kohe peale. Imelised on need inimesed siin maailmas.

Valdo
Valdo

Suve hooaeg on alanud. Olge mõnusad!

Elli.
Elli.

Nagu lasteaias.

Puzikov
Puzikov

müts maha mis külmrelvadega juba madistatakse.

Võsa Villem
Võsa Villem

Käisid koos Martna poes öösel ja siis ei saanud ära jagatud, kellele trimmer jääb ning tõmbas sellega teisel üle tahi.

Tuha Juhan
Tuha Juhan

Kus sa nii täpselt tead, olid ka seal kambas vä?

wpDiscuz