19

Läänemaale lisandus 22 koroonaviirusega nakatunut

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 7525 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 1542 ehk 20,5% testide koguarvust. Ööpäeva jooksul manustati 7104 vaktsiinidoosi, vaktsineerimisi on tehtud kokku 97 858 inimesele, kellest 43 745 on saanud mõlemad doosid.

Läänemaale lisandus 22 koroonaviirusega nakatunut. Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on Läänemaal 817, üle Eesti 1253,7.

Tänaseks on sel aastal Läänemaale lisandunud enam kui kaks korda rohkem koroonaviirusega nakatunuid kui terve eelmise aasta peale kokku. Möödunud aastal lisandus Läänemaale 167 nakatunut, sel aastal on lisandunud 354 nakatunut.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 926 inimesel. 727 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 195, Lääne-Virumaale 95, Tartumaale 76, Saaremaale 53, Pärnumaale 36 ja Võrumaale 24 uut positiivset testi. Läänemaale lisandus 22, Rapla- ja Viljandimaale 20, Järvamaale 12, Valgamaale 11, Jõgevamaale 9, Hiiumaale 4 ja Põlvamaale 2 uut nakkusjuhtu. 37 positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Haiglaravi vajab 582 patsienti.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
maestro
maestro

Juba Eestis eriti ohtlik.
Telegramm ning muud sarnased on ju
eriti ohtlikud lepaajudele!

Pamp
Pamp

Hästi paneme peaks mainima. Mingit infot ka ei kanta, kus suuremad kolded asuvad. Nagu Nõukogude Liidus, kus kõik oli ideaalne ja korras.

Kodanik
Kodanik

Loe üht eelmist uudist seal kirjas kus ettevõttes üks kolle on.

Nimi
Nimi

Ja kui saadki teada, kus see kolle, mis siis sellega peale hakkad? Hakkad siis selles piirkonnas maski kandma ja käsi desotama? Kas seda mitte ei ole soovituslik igalpool teha? Püsi kodus ja ole terve!

tava
tava

Nii on. Soovitus kõigile, liikuda võimalikult vähe, vältimatud käigud ikka teha, turvaliselt ja mitte paanitseda.

En.
En.
To tava: Teatud protsent Eesti elanikke sülitab soovitustele, sest nad on ise nii targad, et teavad, kus ja kuidas pidutseda, kuhu reisida. Seda tüüpi isikuid ei pidurda isegi otsene keeld, keelust möödahiilimiseks tehakse ‘rehepappi’. Ainus, mis ignorantidele mõjub on surmahirm (nagu 2020 kevadel) või toores jõud. Surmahirmu enam pole (covid ei võta ohvreid järjest vaid nagu vene rulett, ummistades tervishoiusüsteemi, mis on ignorandile ‘võõras mure’). Toores jõud – teesulud, komandanditund – pole aga veel kehtestunud. Eestlane peab end küll maailma haritumaks rahvaks (PISA testid), kuid nii nagu ta ei arenda/tooda vist ühtki igapäevaelus enimkasutatavat vidinat (nutiseadmed, autod, meditsiinitehnika) ei küündi… Loe rohkem »
Valdo
Valdo

Õnneks on olemas Eestis väike protsent inimesi kes mõtleb.

Harald
Harald

Valdo.. Sina mõtlevate olendite liiki küll ei kuulu..
Lammas oled ei muud

Miralda
Miralda

Vabandage, kas Teie olete ka rumal? Teeme klubi!

Valdo
Valdo

Tere Harald.
See puhtalt sinu arvamus, mis parata.
Ole terve.

To Valdo
To Valdo

Minu oma ka. Mis parata.
Saa terveks.

Elsa
Elsa

Äkki pole mul võimalik kodus püsida. Pean viis päeva nädalas eesliinis töötama!

Just niii
Just niii

Just, just.

tervist
tervist

Eesliin on ju esmajärjekorras vaktsineeritavad

Nimi
Nimi

Kas mitte eesliini töötajad pole vaktsineeritud? Või Teie ei soovinud vaktsiini hoopis!

Just niii
Just niii

Eesliini töötajaid väga,väga palju. Ja võtab meeletu aja et kõik saaks süstid.Seega pean veel ootama, nagu näha.

Tom naabermajast.
Tom naabermajast.

Eesliin on mitmeti mõistetav. Näiteks kiirabitöötaja vs kassapidaja.

To miralda
To miralda

Ehk siis sind ei tohi unustada

wpDiscuz