3

Ööpäevaga lisandus 256 uut koroonapositiivset

Lääne Elu

info@le.ee

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay
Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 3934 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 256 ehk 6,5% testide koguarvust. Läänemaale uusi nakatunuid ei lisandunud.
Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 120 inimesel. Harjumaa uutest juhtumitest 102 on Tallinnas.
Ida-Virumaale lisandus 54 ning Tartumaale 49 uut positiivset koroonaviiruse tuvastamise testi tulemust. Viljandimaale lisandus kuus uut nakatunut ning Võru- ja Valgamaale neli. Lääne-Virumaale lisandus kolm uut nakatunut ning Pärnumaale lisandus kaks uut nakatunut. Põlva- ja Raplamaale lisandus üks uus nakatunu. 12 positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.
Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 335,75. Läänemaal on see näit 181,0.
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Lugeja
Lugeja

Tundub et piirangud mõjuvad,tuleb kanda maski ja desinfitseerida käsi,ja suudame pidurdada levikud

Kodanik
Kodanik

Ka tehtud testide arv on väiksem. Nii et ärge hõisake midagi. Soovitaks tuttavate ja sugulastega distantsi hoida nagu kevadel. Telefonid on olemas ja saab ju ka õues kontakti vabalt oma asjad aetud.

Ehh
Ehh

Sul pole ju mitte ühtegi koroonahaiget, kes sulle linnas vastu jalutaks! Mida sa värised oma maskiga

wpDiscuz