2

Maali üürimajja kolivad esimesed elanikud sisse septembris

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Linnamäel üürikorteris elav Marge Kangro on üks neist, kes soovib oma perele Maali üürimajja korteri number 8 üürida. Foto: Urmas Lauri

Linnamäel üürikorteris elav Marge Kangro on üks neist, kes soovib oma perele Maali üürimajja korteri number 8 üürida. Foto: Urmas Lauri

Eile ja täna olid Linnamäele ehitavavas Maali üürimajas lahtiste uste päevad. Esimesed elanikud kolivad majja ilmselt kolme nädala pärast.

18korterilisse elamusse oli täna pärastlõunaks esitatud 19 sooviavaldust.

Enim soovitakse korterit number 8. Selle eluaseme magnetiks on veidi üle 30 ruutmeetri suurune elutuba ning avar, hommikupoole avanev rõdu.

Fotod: Urmas Lauri

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mamsel
mamsel

Taolisi üürimaju võiks olla kindlasti rohkem sest kõik-eriti noored ja ka üksikuks jäänud vanad- ei jaksa kortereid osta või enam pidada. Omavalitsustel oleks ju võimalus tühjana seisvad korterelamud- näiteks Martnas- tänapäevaselt ära renoveerida ja üürile anda. Müügis olevat ka pool Palivere kunagist ühiselamut, kus inimesed sees elavad- ka selle võiks kaasaegselt remontida ning jättagi üürikorteriteks üksikutele inimestele. Praegusel hetkel ei tea, kes selle ostab ning mis seal elavate inimestega teeb. Ühiselamu teine pool on juba käest kätte käinud, midagi seal eriti ei toimu- oleks võinud ka korteritena edasi toimida.

Mõtleja
Mõtleja

“Taolisi üürimaju võiks olla kindlasti rohkem sest kõik-eriti noored ja ka üksikuks jäänud vanad- ei jaksa kortereid osta või enam pidada”
Äkki teeks pigem riigi korda, et sellist olukorda vältida?

wpDiscuz