0

Ööpäevaga lisandus kaks koroonahaiget

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 769 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi, lisandus 2 positiivset testi tulemust.

Rahvastikuregistri andmete järgi laekus üks positiivne testi tulemus Narva linna ja üks Tallinnasse. Mõlemad positiivsed isikud andsid testi seoses plaanilisele ravile minekuga. Nakatumise asjaolud on välja selgitamisel.

Hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi 4 inimest, juhitaval hingamisel on 1 patsient. Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud. Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 69 inimese elu.

Tänaseks on haiglates COVID-19 haigusjuhtum lõpetatud 389 juhul 376 inimesega.

Tänase seisuga on tervenenud 1 829 inimest. Neist 1 393 inimese haigusjuhtum on lõpetatud (76,2%), 436 inimese puhul (23,8%) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil, st ootab tervenemise kinnitamist.

Eestis on kokku tehtud enam kui 106 tuhat esmast testi, nendest 1 989 ehk 1,9 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz