21

Linnafirma juhi preemia ärritas volikogu

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu Linnahoolduse endine juht Alo Lõps rma kontori juures mai algul. Arvo Tarmula

Haapsalu Linnahoolduse endine juht Alo Lõps rma kontori juures mai algul. Arvo Tarmula

Haapsalu linnavolikogu revisjonikomisjoni esimehe Toomas Vallimäe hinnangul võiksid linna kõikide allasutuste nõukogude koosolekute protokollid olla avalikud.

Vallimäe sõnul tulenes ettepanek OÜ Haapsalu Linnahooldus nõukogu veebruari koosoleku protokollist, millest selgus, et nõukogu otsustas maksta 2019. aastal tehtud töö eest preemiat ettevõtte raamatupidajale Angelina Schwindtile ja toonasele juhile Alo Lõpsile. Schwindt sai tulemustasuks ühe kuu palga ehk 1700 eurot ja Lõps lisatasuna kahe kuu palga ehk 4200 eurot.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Naaber
Naaber

Kus spaas ma peatun ja kus mitte on küll nüüd päris selge.

Postimees
Postimees

Võimalik vaid Haapsalus…
Kindlalt edasi!

Kohalik
Kohalik

See, et preemiat makstakse hea töö eest on mõistetav ja selles ei ole midagi eriskummalist, kuid antud juhul on Lõpsi puhul tegemist väga halvasti tehtud tööga ja selle eest premeerida on põhjendamatu. Preemia maksmise hetkel oli kodanik juba kahes kohtuastmes süüdi mõistetud, lugedes nõukoguliikmete kommentaare siis need on pehmelt öeldes rumalad (ilmselt näitab see nõukoguliikmete võimekust).

kohalikule
kohalikule

Nõukogu liige saab selle töö eest kopsaka tasu. Ise ju juhib firmat, kuidas sa siis halvasti saad kirjutada. Enamus LV liikmeid (kui mitte kõik?) on kusagil nõukogus lisa teenimas.

linnakodanik
linnakodanik

No muidugi, kes on linnahoolduse nõukogu liige ja volikogu rahanduskomisjoni esimees ühes isikus? Pole vaja imestada – Lõpsi kamraad, kellega ta koos kriminaalkaristuse sai – R.Lepp!!!!!!!!! Või ma eksin hr Karilaid?

varsti loeme
varsti loeme

kuidas ärritunud volikogu ennast suure preemiaga maha rahustas

kodanik
kodanik

Ärritunud oli vaid üks volikogu liige. Komplekt kummitempleid on asjaga rahul.

Kägu
Kägu

Tundub,et vaja on uut linnapead. Ja valimised pole enam kaugel.

Seda et
Seda et

Kuidas Schwindt sinna tööle sai ja sellise palga peale, abikaasa abil või? Lõhnab korruptsiooni moodi.

miks?
miks?

Klassikaline- Naine ja heal töökohal, naine ja saab preemiat ?? No sellele peab ikka põhjenduse leidma, see ei saa ju mitte õige ja aus olla !! Muidugi – kõik tänu tema mehele sest ainult tänu meestele on naised võimelised enda palka välja teenima!

Tegelikult
Tegelikult

Olgem ausad, tänavalt tulnud raamatupidaja seda kohta poleks saanud, poleks lihtsalt olnud pakkujat. On selline kuulutus kusagil üleval olnud, et otsime raamatupidajat 1700 eurosele palgale?

kah maksumaksja
kah maksumaksja

Linnajuhid a`la Sukles ja Karilaid öelge, mis ikka toimub nende maksumaksjate rahadega? Kas tegu ei ole mitte suure SIGADUSEGA? Olete niigi mehitanud toiduahelasse kõik oma lähikondsed ja siis veel palkadega ning preemiatega veel ka üle kullanud. Mille eest maksti veel M.Schwindti naisele preemiat? Kuidas küll on võimalik nii üleolevalt tegutseda?

Lugeja
Lugeja

Näed on ka nii võimalik. Ja paljukest me üldse teame? Jõudu tööle!

Erx
Erx

Jälle see Linnamajandus oma heategudega. Mis seal linnas küll toimub? Samas poliitikud ei vastuta millegi eest, erafirmas võetaks selline nõukogu omanike poolt erakorralise koosoleku käigus kiirelt maha.

Kodanik
Kodanik

Linnahooldus ikka

No
No

Mis palgad?! Kuulge, mis jutt see on, et linnal raha ei ole. Ausalt, sellist raha Haapsalu linnas palgaks maksta ja preemiaid otsa, see mitte ei näita, et linnal raha on, vaid seda võib võtta rahva mõnitamisena.

Kodanik
Kodanik

Tüüp tegi ikka kõvasti tööd ka lausa kriminaalselt, Sukles and Co otsustas nii vinget sooritust premeerida

Hullumaja puhvet
Hullumaja puhvet

Hästi läheb. Ainult, et tegu on maksumaksjate rahaga ja seda paistab jaguvat. Nii, et lõpetada möla LV et raha pole. Hakake tegutsema.

wpDiscuz