3

Peraküla munakivitee vajab remonti

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Munakivitee on vajunud ja auklik. Foto: Arhiiv

Munakivitee on vajunud ja auklik. Foto: Arhiiv

Läinud sajandi alguses ehitatud Peraküla munakivitee on nii kehvas seisus, et Nõva osavallakogu tahab lähiajal külaelanikega nõu pidada, et mida teega ette võtta.

Nõva osavallakogu esimehe Aivi Heinlehe sõnul on eriti halvas olukorras küla vahel kulgev teelõik, mis on kohati ära vajunud ja auklik. „Metsavahelisel lõigul pole väga viga,” lisas ta.

Lääne-Nigula vallavalitsuse teede- ja kommunaalnõunik Olev Peetris ütles, et praegu on Peraküla kivitee puhul kaalumisel variant, et tee kaetakse kruusaga ja selle peale tuleb mustkattekiht. „Oleme ka vanas Lääne-Nigula vallas ühe tee puhul sellist varianti kasutanud,” tõi Peetris näiteks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

A kas nii saama, et sellistele laiskadele ja mõtlemisvõimetutele vallavalitsuse teede- ja kommunaalnõunikele kinga anda!

No mis siis nüüd?
No mis siis nüüd?

Seda teed käiakse vaatamas kui munakiviteed. Pange jah kõvakate peale, tühja neist turistidest. Lestale minnes on see lõik üks vahvamaid.

Tiit
Tiit

Mis te nüüd, munakivitee on ikka erakodne! Nii et munakivi tasku ja
Peraküla teele katteks!

wpDiscuz