2

Liikluse ümberkorraldus

Regina

regina@le.ee

Laupäeval, 30. novembril on seoses advendiaja avamisega Haapsalus lossiplatsil liiklus osaliselt ümber korraldatud.
Laupäeval kell 18 toimub lossiplatsil advendiaja avamine, millega seoses on liiklus seal ürituse ajaks ajutiselt suletud (kella 19ni). Terveks päevaks on piiratud lossiplatsil parkimine.
Kell 18–19 on liiklus suunatud lossiplatsilt Suur-Mere tänavale. Suletud on Kooli tänav alates Linda tänava nurgast (suunaga lossiplatsi poole).
Palume inimestel jälgida ajutisi liiklusmärke, mis reguleerivad parkimiskorraldust, ümbersõitu ning sissesõidukeelde!
Vabandame ebamugavuste pärast!

Haapsalu linnavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
KodanikS
KodanikS

Oleks tore kui keegi Potissepas ka parkimist reguleeriks ja mitte ajutiselt. Ei ole normaalne, et Metsa 49 ja 47 majade vahel pargitakse. Vahest on isegi mõlemalt poolt tee kinni pargitud. Oleks tore kui kahe kortermaja vahel parkimine ära keelatakse, sest autojuhid ise aru ei saa, et seal pole mõistlik parkida.

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Aga mine köhi majade kallal, et miks me omas hoovis ei pargi. Kõike asju ei saa teised küll keelama hakata seepärast, et Kodanik Essule ei meeldi.

wpDiscuz