7

Kooliteed alustav Oliver Jugapuu loeb öid koolini

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Oliver Jugapuu käis reedel Haapsalu algkooli uudistamas. Foto: Arvo Tarmula

Oliver Jugapuu käis reedel Haapsalu algkooli uudistamas. Foto: Arvo Tarmula

Sel aastal läheb Läänemaal 100 last rohkem kooli kui mullu, üks neist on 1. klassi minev Oliver Jugapuu, kelle koolitee algab Haapsalu algkoolis.

Oliver koos isa-emaga käis reedel koolimajaga tutvumas. Oliveri ema Riin Jugapuu sõnul loeb poeg koolini jäänud öid ja arvutab, mitu korda ta veel enne 1. septembrit peab magama.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kübe
kübe

Paraku peab Jukuga nõustuma, vaimse tervise teemale on tähelepanu juhtinud ka riigikontroll juba 6 aastat tagasi. Igasugu pisa testid võvad ju näidata helget tulevikku aga kui koolist tulnu ikka suppi keeta ja naela seinasisse lüüa ei oska siis muud moodi kui invaliidus seda nimetada ei saa.

Imelik
Imelik

Noor inimene januneb teadmiste järele, mis on ju igati kiiduväärne ja toetust vääriv huvi? Kuidas sa nüüd siis patriotismi ja kehakultuuri probleemi suutsid sellega siduda?
Oliverile head kooliteed ja edu õpingutes (ka enese füüsilises arendamises)!

juku
juku

kahju et lastel juba ennem kooliminemist mõistus röövitud on. Sõjaväe kõlbulikkuse test ju näitab et peale kooli lõpetamist on nendest lastest 68% invaliidid. Huvitav küll mida nendega seal koolis tehakse ?

Triin
Triin

Nagu päriselt või hakkate sellisel teemal praegu heietama Juku???

Nõme.
Nõme.

Mis TEIL ometi viga on.Pole ka ime juku kirjutab,kelle oma koolitee oli keeruline.Aga jätke lapsed rahule kes lähevad 1 septembril kooli.Elu näitab mis ja kuidas edasi saab.

produkt
produkt

laps peab teadma kuhu ta tegelikult läheb ja mida temaga seal tehakse – kahjuks ei tea seda isegu lapsevanemad

söör krat
söör krat

Sinul röövis ekre mõistuse ja aru, et sellist juttu ajad

wpDiscuz