Galerii: Hara sadama kalurite päeval käis sadu inimesi

Hara sadamas oli kalurite päev. Malle-Liisa Raigla

Esmaspäeval tähistati Hara sadamas kalurite päeva kalatoitude ja ansambel Justamendiga.

Noarootsi osavallavanemal Aivo Hirmol oli hea meel näha, et sadamasse oli peole tulnud sadu inimesi. „Vanasti olid sadamad need kohad, kus kogu elu käis, kus oli kõrts ja madrused,“ ütles Hirmo.

Hirmo lootis, et varsti sab ka Hara sadam saab selleks kohaks, mille ümber elu hakkab arenema, sest sadama korrastamiseks on suuremad investeeringud tehtud.

Hara sadama kalurite päeval valmistasid kalatoite Aulepa külas tegutsev ettevõte Otsapoisid, kes pakkusid kalasuppi, kalakotletti, röstitud räimi ja suitsuahvenat. Samuti oli sadamas kohal Haapsalu ettevõte KR Food Consult, kes samuti pakkus kalaroogi. Esimestel ürituste tundidel looklesid pikad järjekorrad söögipoolise pakkujate juures.

Kell 17 hakkas mängima ansambel Justament ja pärast paari lugu hakkas sadama kruusasel pinnasel tantsima ka esimene tanstupaar, keda ansambli liikmed tunnustasid.

Hara sadama kalurite päeva korraldas MTÜ Harga.

Malle-Liisa Raigla fotod

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments