14

Aeda ja Hoovi ähvardab alkoholi müügiloast ilmajäämine

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Hermannuse perenaise Kaisa Ülejõe sõnul ähvardab Aiast tulev lärm nende majutusäri põhja lasta ja peletab ka baari kliente. Urmas Lauri

Hermannuse perenaise Kaisa Ülejõe sõnul ähvardab Aiast tulev lärm nende majutusäri põhja lasta ja peletab ka baari kliente. Urmas Lauri

Haapsalu vanalinna menukaid lõbustuskohti Aed ja Hoov ähvardab öise lärmi pärast alkoholi müügiloast ilmajäämine. Mõlemale baarile anti eile siiski luba Augustibluusi ajaks lõbustuskoht kella kaheni öösel lahti hoida.

Haapsalu politsei käis ülemöödunud nädalavahetusel kümmekond korda Haapsalu vanalinnas asuvat lõbustuskohta Aed liigse lärmi tõttu korrale kutsumas.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Eino B.
Eino B.

MahlaAed ja MahlaHoov. Jooga iga öö.

Nüüdseks eks hermannuse klient
Nüüdseks eks hermannuse klient

Väga vastik suhtumine Kaisa poolt! Oma putka hääbub, siis tuleb kisa tõsta küll.

Arvos
Arvos

Eks ta õige oleks.

Alibaba
Alibaba

No aia omanikud ongi iseenese arust need kõikse kõvemad ja tähtsamad ninad. Hoov iseenesest on väga chill ja mõnus koht. Aias see eest on alati selline pingeline õhkkond.

turist
turist

Hermannuse perenaine võiks visata pilgu Hiltoni hotelli hindadele: https://secure3.hilton.com/en_US/hi/reservation/book.htm?execution=e1s1 ja siis põhja laskmisest rääkida.

Ahsoo!?
Ahsoo!?

Nüüd saan aru küll. Tuleb välja,et inimestel, kes vanalinnas elavad, see öine elu niiväga ei häirigi. Hoopis konkurent käib käib kaikaid kodaraisse loopimas.

Toslem
Toslem

Teeks nii, et Hoovi jätaks vanalinna , aga Aed koliks ümber Kastani tänava lõppu.

Alibaba
Alibaba

Nõus,teeme ära. 😀

Linnakodanik
Linnakodanik

Häirib ikka küll

Ausus
Ausus

Rääkides ajakirjanduslikust eetikast, siis miks puudub artiklis nii “AED” ning “HOOV” omanike kommentaar asjale?
Kas need kohad on omavahel seotud veel kuidagi?

ausasi
ausasi

Keelab keegi neil jutt kirjutada?

Gen
Gen

Selline karistamine oleks selge seatemp.Piisaks ju,kui tehtaks trahv liiga kõva musa eest.Aga tundub,et tegu on konkurentide pealekaebamisega populaarsete kohtade peale.Ja veel-tegelikult võiks üks neist peopaikadest töötada linnavalitsuse majas aasta ringi.See on ju jube maksumaksja raha raiskamine,kui suur maja seisab suurema osa ööpäevast tühjana- saaks vähemalt silma peal hoida ja üüriraha ka.

Kuradike
Kuradike

Miks pole Politsei trahvinud seda lärmajat joogikoha pidajat ja seda iga uue kaebuse esitamise korral. Muidugi joodikutel pole niigi maksta, kuna siis õlle ostuks raha ei jätkuks. Aga ka müügikoht kaoks siis ära.

Pook
Pook

Väga õige. Võtame omad joogid kaasa ja sumiseme edasi.

wpDiscuz