10

Haapsalu tõrgub Viigi kooli pidamise vastu

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Riigikogu liige Liina Kersna (Reformierakond) leidis eile pärast Viigi koolis käimist, et puuetega lapsed vajaksid uut õppehoonet. Eduard Laur

Riigikogu liige Liina Kersna (Reformierakond) leidis eile pärast Viigi koolis käimist, et puuetega lapsed vajaksid uut õppehoonet. Eduard Laur

Haapsalu linnapea Urmas Sukles ütles eile selge sõnaga, et linn võtab Viigi kooli pidamise üle ainult siis, kui haridusministeerium sunnib.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Imelik
Imelik

Ma ei ole küll teemaga kursis, aga kui kool on siiski kogu piirkonna või isegi kogu riigi lastele, siis miks peakski Haapsalu linn seda kooli pidama? Linn peaks küll hea seisma ja huvitatud olema kooli heast edasisest käekäigust.

Küsimus
Küsimus

“Riigikogu liige Liina Kersna (Reformierakond) leidis eile pärast Viigi koolis käimist, et puuetega lapsed vajaksid uut õppehoonet.” Äkki keegi täpsustaks, mis praegusel õppehoonel viga on?

juss
juss

Kool asub liiga magusal maatükil!

Sass
Sass

Pärast kooli sulgemist läheb see kinnistu odavalt mõnele semule ja juurde tuleb järjekordne hotell.

Ja mis siis
Ja mis siis

Virisejaist nagunii tegijaid ei ole.

Mõtleja
Mõtleja

Sukles mõtleb, et ta ainuisikuliselt otsustab! Kui ikka linnarahvas soovib, et linn seda kooli peaks, siis ka linnavalitsus peab seda ka pidama!

To \
To \"mõtleja\"

Ei ole mõtet rääkida linnarahva nimel. Kellele linna hea käekäik tähtis on saab aru, et kõik mis tehakse peab olema kasumlik. Ilusate silmade eest ei saa midagi. Kommunismi ehitamisest ei tulnud midagi välja, või on meelest läinud?!

M.Alakas
M.Alakas

Eelmisele!
Kahju, et sellest “kommunistlikust”mõtlemisviisist kahjuks pole te eemalddunud.

Toslem
Toslem

Kui tegemist oleks Haapsalu Linnavalitsus AS-iga, siis on sinu mõte õige. Linnavalitsus ei ole äriettevõte. Või juba on?

mida mõtled
mida mõtled

Kust küll selline rahvas tuleb? Koolirahvas ei soovi, lapsed ei soovi, lapsevanemad ei soovi. Kogu linn maksaks oma väikesest kukrust. Riigikoolid on kõikjal palju paremini varustatud/rahastatud. Riik tahab loobuda ja omavalitsus ägiseb, kannatab kool. Sukles ajab õiget asja, on see populism või miski muu, on praegu teisejärguline.

wpDiscuz