14

Haapsalus on maasikad poole odavamad kui Tallinnas

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Aaviku talu peretütar Laura Kuusemaa võib süüa maasikaid nii palju, kui hing ihaldab, sest tema isa on maasikakasvataja. Foto: Eduard Laur

Aaviku talu peretütar Laura Kuusemaa võib süüa maasikaid nii palju, kui hing ihaldab, sest tema isa on maasikakasvataja. Foto: Eduard Laur

Kui Nõmme turul maksab kilo eestimaiseid maasikaid 15 eurot, siis Haapsalus saab kilo Läänemaa maasikaid 6.50ga.

Läänemaa maasikaid on Uuemõisa Konsumi ees müüdud kaks päeva – laupäeval osteti 150 ja eile 200 kilo. Marjad on Suure-Lähtru mõisa külje alt Aaviku talust.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mees maalt
mees maalt

pealinnas peavadki maasikad poole kallimad olema – loogish

Nimi (vabatahtlik)
Nimi (vabatahtlik)

Täpselt, nii ehk hakkavad maailma asjad pea pealt jalgadele pöörama kui metropolides asjad kallimaks muutuvad kui seal kus nad tegelikult kasvavad ja toodetakse.

Mihkel
Mihkel

On kuidas nende kommentaaridega on, aga pilt on tore!

Kalev
Kalev

Eile Lihulas ka müüdi Eesti maasikat. Kui ütlesin, et oma aias juba valmivad maasikad.Oli müüa imestunud kas tõesti. Huvitav temal pidid ju ka Eesti omad olema peendralt võetud.Ei maksa neid müügimehi-naisi ikka uskuda.

Pook
Pook

Olge ettevaatlikud, sest Haapsalus müüb maasikaid paksmagu Eiki, kes võib vabalt teile Eesti maasikate asemel näiteks Mongoolia maasikaid müüa. Nii nagu ta kunagi Lahe baaris võltsviina ehtsa pähe valas nii, et kliendid hommikuti voodis värisesid ja ta hiljem maha lüüa lubasid.

Vello
Vello

Nii need esimesed miljonid tulevad, tõeline kapitalismus.
, kus rikkus ainult koguneb ja koguneb.
Mees on tõeline ärimees lahtised käed iga töö peale. Selliseid mehi meie riik vajabki, ning riigile makse maksab ta kindlasti minimaalselt või üldse mitte.
Mida mees puudutab see ka kullaks muutub!

Jurka
Jurka

Haapsalus-maal on ju elu imeodav!
Kui Haapsalus aastaks tehnoülevaatus pensionärile koos soodustusega maksab 35 eurot siis Tallinnas saab pensionäri soodustusega sõiduaotole teha 20 -25 euroga ( olenevalt asukohast)!
On ju maal elu imeodav!!!!

juss
juss

Kui Nõmme turul maksab kilo eestimaiseid maasikaid 15 eurot, siis Haapsalus saab kilo Läänemaa maasikaid 6.50ga.
Karta on, et Haapsalus müüakse Poola- Leedu maasikaid kohaliku pähe!

Illu
Illu

Artikkel lugemata?

juta
juta

Haapsalus on elu ka poole viletsam

leenu
leenu

Haapsalus on hea rahulik elada, pole ummikuid, mererand lähedal,toimub palju üritusi,kuhu pole vaja sõita-lihtsalt jaluta. Vilets on muidugi korterite valik-vanad kommunikatsioonid majades ja vähe on ka renoveeritud välisilmega hooneid. Maasikad on hooaja kaup ja kilo ikka jaksad osta, et suvemarja suhu pista

Lonni
Lonni

Vastuseks leenule! AGA Haapsalus on ka VÄGA LAGUNENUD TÄNAVAD!Häbi on oma külaliste ees, et maakonna keskuse tänavad on sellises halvas seisus! Sõidad 1kord kaubamaja juurest tagalinna Lossiplatsile ja soolikad on sees keerdus sellest raputavast sõidust! Linnapeal U.Suklesel peaks VÄGA HÄBI olema sellise korralageduse pärast!Kutsume siia igasuguseid tuntud muusikuid, aga mõelge selle peale, milline mälestus neile meie linnast jääb! Vot see on Haapsalu suur probleem ,aga mitte “viletsad ja vanad kommunikatsioonid”majades!

Ka
Ka

Laikkyla-Haapsalu teelöik on lihtsalt jube. Ja Haapsalu tänavad. PIINLIK on kylalistega linnas ja väljaspool linna ringi öötsuda. Väga ebamugav. Palgad linna ametnikel see-eest vöimsad.

liisi
liisi

artikkel on maasikatest ja nende hinnast, küllap kunagi ka tänavate olukorda paremaks tehakse, seniks maitske maasikaid

wpDiscuz