10

Tallinna maantee saab teise asfaldikihi

Neljapäeva õhtuks oli saanud teise asfaldikihi üks Tallinna maantee sõidusuund. Malle-Liisa Raigla
Neljapäeva õhtuks oli saanud teise asfaldikihi üks Tallinna maantee sõidusuund. Malle-Liisa Raigla

Neljapäeval algas Tallinna maantee sõiduteele teise asfaldikihi panemine.

Õhtuks oli asfalteeritud üks sõidusuund, viimaseid töid tehti veel Niine tänavast kaubamaja poole. Tamme tänava ristmikul olid maas reklaampostid ning Vahtra tänava ristmikul oli Teearugrupi treiler, mille taga seisis kopp.

Tallinna maantee kõnniteed oli asfalteeritud vaid ühes sõidusuunas Vahtra tänavast Tamme tänavani. Samuti on asfaldikihi saanud kõik sissesõiduteed.

Plaanide järgi on Tallinna maantee valmis järgmise nädala lõpuks.

Malle-Liisa Raigla fotod

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S
Sass S

Noo on ju kena ?

Sahamees
Sahamees

Mida te vingute , küll on teeäärtes sügavad kraavid või siis teed kole kitsad .

Sass S
Sass S

Oh Teid , eks seepärast need lumevallid nii kõrged olidki et sahamehed pidid laia magistraali pärast topelt ringid tegema . Pole häda midagi , ilus asi valmib .

möhh
möhh

Vaatame mis talv toob.Iga talv on Tallinna mnt teeääres meetrised lumevallid mis takistavad normaalset liiklemist. Mis nüüd, teevad ühe ka suunaliseks nagu enamus Haapsalu tänavaid talvel .Hea töö, ega ette pole mõtete vaadata.

1 naine
1 naine

See on tore, et jalakäijatele ka on mõeldud. Ometi kord midagi õiget otsustatud. Keegi teadlane ütles, et mida laiemaks tehakse sõiduteed, seda rohkem on autosid. Edasi võiks mõelda, kuidas autosid üldse linnast välja saada. Aitähh.

Arvos
Arvos

Maanteest on nüüdseks asi kaugel. Pigem kitsas külavahetee.

K.S
K.S

Tegelikult polegi asi nii hull. Proovisin suure autoga, peeglid jäid alles kui luxexpress vastu tuli. Aga eks näis mis talvel saama hakkab… Muidugi linnavalitsuse poolt järjekordne ämber- ehitada tänav kitsamaks, üldse mõtlemata tulevikule… Kui Hr. A.Hitler ka nii rumal oleks olnud, siis kuhu Saksamaa autod oleks mahtunud?

PuukPook
PuukPook

Kuidas sa suurega sinna said kui 8tonni märgid väljas olid?

Koma kaks
Koma kaks

Aga kolmas ja neljas? Ikka tuleb? Nii ootan beid reportaaze.

Kodanik
Kodanik

Enne neid võetakse esimene ja teine kiht ülesse.

wpDiscuz