3

Haapsalu triatloni võitis Timmo Jeret

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Timmo Jeret oli kolmandat aastat järjest Haapsalu triatlonil parim. Foto Arvo Tarmula

Täna peetud 13. Haapsalu maratoni võitis kolmandat aastat järjest Timmo Jeret.

Rahvatriatloniks nimetatud triatlonil oli stardis 64 sportlast. Lisaks neile startis ka neli võistkonda, kus iga triatloniala tegi eri meeskonnaliige.

Esimese etapina tuli võistlejatel Vsikaholmi rahhas ujuda 350 meetrit. Veest välja saanud,  alustati 23 kilomeetri pikkust rattasõitu, mis kulges raudteejaama kaudu Kiltsi teele, sealt Männiku tee kaudu Lihula maanteed pidi Parilani ja lõpuks sama teed pidi tagasi Vasikaholmile. Sealt algas triatloni kolmas ala, 4,5 kilomeetri pikkune jooksudistants ümber Väikese viigi.

Erinevalt eelmisest aastast, kus võistlejad pidi ujuma 15kraadises merevees, oli tänavu esimese ala, ujumise jaoks vesi mõnusalt soe. Samas pani kuumus võistlejad viimasel alal, jooksus, tõsiselt proovile.

Mõneti oodatult saabus esimesena finišisse Timmo Jeret, kes on ka kahel aastal eelmisel aastal Haapsalu maratoni võitnud. Jeret oli ka kiireim rattadistantsi läbija.

Naistest võitis Dagmar Samon. Võistkondadest oli kiireim triatloni korraldaja, JK Paralepa võistkond koosseisus  Mikk Bauer, Üllar Petrovitš ja Agu Lehemaa.

Enne täiskasvanuid anti täpselt südapäeval laste start. Stardijoonel oli 16 last, kes pidid ujumas Vasikaholmil, sõitma jalgrattaga kaks ringi ümber kõrvalasuva elamukvartali ja jooksma rannas tähistatud ringi.

Lastest oli esimesena finišis Annabel Laiva. Poistest oli parim Aaron Parker Järveoja.

Haapsalu triatloni võitjad

2006 Alar Jõeste

2007 Andrus Veerpalu

2008 Andrus Veerpalu

2009 Igor Tarassov

2010 Martin Siimer

2011 Emeri Lepp

2012 Emeri Lepp

2013 Toomas Lelov

2014 Emeri Lepp

2015 Emeri Lepp

2016 Timmo Jeret

2017 Timmo Jeret

2018 Timmo Jeret

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass1.
Sass1.

segased peast! ujumine – ok, aga sellise kuumusega jalgratas ja
jookmine? see on juba midagi suitsiidikatse-valdkonnast!

Nimi (vabatahtlik)
Nimi (vabatahtlik)

Mis toredad spordiuudised-kes oli teine ,kolmas, parimad läänlased?

Okas
Okas

Kaire! Esimeses lauses selline viga. Piinlik.

wpDiscuz