7

Siilats ostis Haapsalu Veskiviigi jahisadama

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu Veskiviigi sadam. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu Veskiviigi jahisadama uueks omanikuks on Sadamate Investeeringute OÜ, mis on seotud kõrvalasuva Grand Holm Marina ehk Suur-Holmi jahisadama asutaja Viktor Siilatsiga, teatas ettevõte pressiteate vahendusel.

Täna õhtul kell 18 toimub Grand Holm Marinas suvehooaja avamine ja kahe jahisadama pidulik ühendamine Haapsalu linnapea Urmas Suklese osavõtul, kes avab kahte sadamat eraldanud tara.

Sellega saab läbi pikki aastaid kestnud sadamatüli.

Ühtlasi täitub Siilatsi poolt 2007. aastal Lääne Elu vahendusel väljakäidud idee taasühendada kaks kõrvuti asetsevat Haapsalu jahisadamat, loobudes paralleelsetest struktuuridest ja opereerides neid ühiselt.

“Sadamatevaheline koostöö ja sellest tekkiv sünergia peaks olema väärikaks kingituseks Haapsalu purjetamise 130. aastapäevaks,” märgitakse pressiteates.
Kaks jahisadamat jäävad esialgu tegutsema eraldi, kuid neid opereeritakse ühiselt.

Sadamate Investeeringud OÜ on sissemakset tegemata loodud 28. mail sel aastal, ainsaks juhatuse liikmeks on Keijo Lindeberg.
Keijo Lindeberg on advokaadibüroo Lindeberg juhtivpartner ja vandeadvokaat.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Huvitav palju kaitasu nüüd tõuseb.

Sadam
Sadam

Pole see läbi veel midagi. Siilats võib vabalt ka iseendaga tülli minna.

Kodanik
Kodanik

Tore! Haapsalu saab ilusa avatud sadama.

Laksuv Laine
Laksuv Laine

Eks Siilatsi tegevust peab ka kontrollima. Siiani käitus, nagu iga teine suur ametnik, ja omastas teenuste ja ehitiste eest korjatud raha oma isiklikku taskusse (kuigi seadus keelas raha kasseerimast ja pidi osutama tasuta teenuseid !)

kodanik2
kodanik2

Mis nüüd sellega öelda on tahetud,eraomand on ju. Või on vaba pääs arvuti juurde kusagil…

Varjust
Varjust

kas Tartu juhtumi olte mälust kustutanud? Kes needtasuta autodega suured ametnikud sõidavad, kes Siilatsi mahhinatsioonid maha vaikisid ja karistusest päästsid?

kodanik2
kodanik2

Ammu oleks pidanud,saab nüüd ka see sadam uue hingamise.Edu!

wpDiscuz