6

Ingrid Danilov: tundsin, et aeg sai täis

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com


Haapsalu kutsehariduskeskuse direktor ja Haapsalu linnavolikogu liige Ingrid Danilov (fotol) ütles seekordsetel valimistel mittekandideerimise kohta, et otsus tuli paar aastat tagasi.

„Otsustasin juba mõni aeg tagasi, et las tulevad uued kandidaadid,” ütles Danilov. „Mina olen juba piisavalt kaua olnud. Mingit põhjust pole, lihtsalt tundsin, et aeg sai täis.”

Ingrid Danilov oli aastail 2002–2007 aselinnapea hariduse, kultuuri ja sotsiaalvaldkonnas, 2007–2009 Haapsalu linnapea. Danilov on parteitu, kandideerinud Isamaaliidu ja IRLi nimekirjas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
einoh
einoh

selliseid nagu Ingrid on vähe, sellistel on ka vähe au ja -võimuahnust

HM
HM

Ingridi asemel ka mina ei suudaks pikalt taluda ruupor Merle Mäesalu paarilise kuvandit. Mõistlik otsus.

to HM
to HM

Mida sa muudkui vingud. Kui on paha võta Suklese tablette.

Edu!
Edu!

2002-2009 oli IRLi toel ka tõesti kultuuri-ja haridusvaldkonnas aselinnapead näha ja tunda. Viimased 8 aastat on rohkem tsirkus käinud.

Viigimees
Viigimees

Nii on.

arusaadav
arusaadav

loomulikult ei suuda ega saagi ükski inimene pidevalt ja liiga kaua selliselt pühenduda ühiskonna hüvanguks. Tubli naine, kõike paremat edaspidiseks.

wpDiscuz